Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościUwiedź Ją!
(26-07-2010 17:47) #1

Exclamation Uwiedź Ją!

Czego brakuje typowemu facetowi aby uwodzić kobiety. Co zrobić aby stać się przysłowiowym Casanową. Jak zmienić swoją postawę, aby kobiety czuły się wspaniale.
Uwodzenie kojarzy się z Casanovą i Don Juanem, ich wspaniałymi podbojami, przenikliwym spojrzeniem i otoczką tajemniczości. Dzisiaj nie ma już rycerzy na białym rumaku, buntowników z wyboru, renesansowych kochanków. Teraźniejszość dała nam biznesmenów, dresiarzy, karków, metroseksualistów oraz zwyczajnych facetów. Warto się skupić na tej ostatniej grupie. Co zrobić, aby zwyczajny facet stał się nieprzeciętnym uwodzicielem kobiet? Jak łatwe to jest? Co trzeba zrobić? Jakich błędów unikać? Co zrobić, aby kobiety obdarzyły nas tym niesamowitym wzrokiem, mówiącym "Powiedz tylko słowo, a będę Twoja".

Zrozumienie całego procesu uwodzenia jest trudne i można by o nim pisać książki (co też niektórzy czynią), ja proponuję wam zapoznanie się z podstawami, chcę dać wam kopa, który sprawi iż otworzycie oczy i ujrzycie wspaniały świat, pełen swobody i przyjemności jakie może dać budowanie niezapomnianych kontaktów z kobietami.

Mógłbym teraz napisać o ewolucji i o tym jak ona zaprogramowała kobietę i mężczyznę, o tym jakie wykształciła w nas preferencje i dlaczego podobają nam się piękne kobiety, a paniom męscy faceci. Ale po co? Przejdźmy do konkretów. Co wyróżnia prawdziwego kochanka, amanta, don juana, playboya, showmana, kobieciarza od zwykłego, przeciętnego faceta? To pytanie spędzało sen z powiek wielu typowym mężczyznom. Do teraz.

Typowy facet różni się od wyżej wymienionych tylko jednym. Nie wierzy w siebie. Uważa, iż musi mieć do zaoferowania coś więcej niż miłość, którą może dać, wspaniałe chwile namiętności, niezapomniane przygody pełne ekscytujących chwil oraz oparcie, bezpieczeństwo i troskę o ukochaną kobietę. Ja twierdzę, że to wystarczy! Jest to potencjał, który drzemie w każdym z was. Jeśli przy tym będziecie wyzwaniem, osobami mającymi swoje cele i zasady, jesteście idealnym kandydatami na uwodzicieli.

Powiem szczerze, łatwo jest uwodzić! Wystarczy tylko jedno... Pewność siebie! Wiara w to, iż możecie sprawić, aby każda kobieta czuła się przy was wyjątkowo. Uzewnętrznienie tych wszystkich emocji, jakie macie w sobie widząc waszą druga połówkę i podzielenie się z nią nimi. To pierwszy krok ku waszemu szczęściu. W swoim życiu spotkałem wiele pięknych kobiet, wiele z nich było samotnych i nieszczęśliwych. Dlaczego? Bo każdy normalny facet bał się choćby do nich odezwać, podejść, normalnie porozmawiać... Jeśli już taki się trafiał, to był po dwóch głębszych dla odwagi i pierwsze co robił to wychwalał jej piękno. Naprawdę myślisz iż ona nie wie, że jest ładna?

Wiesz ile razy musi tego słuchać? Nie zanudzaj jej, bądź inny, rzuć jej wyzwanie. Pokaż, że wiesz czego pragniesz, masz swoje cele i zasady, którymi się kierujesz, dlatego nie przymilaj się, bądź po prostu sobą... ją to urzeknie. Podstawowym błędem jaki popełniają faceci chcący uwieść wybraną przez nich kobietę jest przymilanie się, udawanie kogoś kim się nie jest, bycie sztucznym i często zbyt nachalnym.

Kobiety naprawdę nie wymagają wiele. Chcą mężczyzny, który zrozumie iż one żyją emocjami. Pragą faceta, który będzie umiał je słuchać, rozmawiać, dzielić się tymi emocjami. Bratniej duszy, która zrozumie ich rozterki i problemy. Będzie przy tym czuły, twardy, stanowczy, przyciśnie ją do ściany, popatrzy głęboko w oczy i powie, że pragnie ją bo jest niesamowicie sexi.

Każdy z nas to potrafi, wystarczy przełamać tę barierę głupiego skrępowania, niezręczności i braku swobody w kontaktach z kobietami. Wystarczy chęć podarowania jej wspólnych niezapomnianych chwil pełnych pozytywnych wrażeń i uczuć. Niczym nieskrępowanej zabawy! Panowie stańcie przed lustrem i popatrzcie w wasze odbicia. Ja widzę w nich ludzi, którzy potrafią sprawić, aby każdy dzień był niezapomniany, umiejących być sobą i cieszącym się tym każdego dnia. Po prostu bądźcie szczęśliwi i otwarci, kobiety to zauważą i będzie działo to na nie jak afrodyzjak.I pamiętajcie o jednym... najważniejszym. Prawdziwe uwodzenie polega na tym, aby zawsze zostawić kobietę w lepszym stanie niż się ją spotkało. Każdą kobietę! Zaliczanie numerków i łamanie serc kobietom nie ma nic wspólnego z uwodzeniem. To zwykłe cwaniactwo i prostactwo. My dajmy szczęście, swobodę i nadzieję iż prawdziwi faceci nie wyginęli.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek