Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Uzależnienie od internetu
(13-07-2010 22:20) #1

Uzależnienie od internetu

Wiele młodych osób jest uzależniona od internetu i spędza przed monitorem nawet ponad 12 godzin. Były przypadki gdy osoby nie mogą usiąść do komputera się zabijały, biły bliskich albo wpadały w depresję. Czy sami zaliczacie się do tej grupy ludzi? Ile średnio czasu spędzacie buszując w sieci?I czy to już uzależnienie?


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(02-07-2017 11:24) #21

RE: Uzależnienie od internetu

Wydaje mi sie, ze moje dziecko ma wlasnie z tym problem .. moze nie tylko z internetem ale ogolnie z komputerami. Zauwazylam problem zaczal nasilac sie tuz przed rozpoczeciem wakacji. Ostatni miesiac chodzi juz praktycznie w kratke .. byl tylko na zakonczeniu roku. Od tygodnia praktycznie nonstop siedzi i gra z jakimis kolegami w strzelanki. Moje proby odciagniecia go od komputera chociaz na godzine sa bezskuteczne - chlopak argumentuje to tym, ze dostal czerwony pasek .. sa wakacje i chce odpoczac od szkoly. Kiedys ludzie spotykali sie gdzies na miescie .. a nie tylko gapili sie w monitor - ale moze jestem troche staroswiecka. Co byscie zrobily na moim miejscu? Powinnam udac sie z nim do psychologa? Czesc objawow wyczytalam na tej stronie https://www.sensity.pl/uzaleznienie-komp...-u-objawy/ i niestety pokrywaja sie one z rzeczywistoscia. Prosze o komentarz rodzicow przechodzacych przez podobne problemy. Pozdrawiam





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek