Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Uzależnienie od internetu
(13-07-2010 22:20) #1

Uzależnienie od internetu

Wiele młodych osób jest uzależniona od internetu i spędza przed monitorem nawet ponad 12 godzin. Były przypadki gdy osoby nie mogą usiąść do komputera się zabijały, biły bliskich albo wpadały w depresję. Czy sami zaliczacie się do tej grupy ludzi? Ile średnio czasu spędzacie buszując w sieci?I czy to już uzależnienie?


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(03-02-2011 20:06) #11

RE: Uzależnienie od internetu

Teraz ciężko jest żyć bez internetu i każdy jest w jakimś stopniu uzależniony w mniejszym czy większym stopniu.


(29-05-2011 16:56) #12

RE: Uzależnienie od internetu

Nie jestem uzależniony,potrafię odejść od kompa kiedy tylko chcę.Siedzę od 4 nawet do 15 godzin dziennie,dzięki temu mogę chociaż parę chwil porozmawiać z kimś Smutek


(18-01-2013 16:26) #13

RE: Uzależnienie od internetu

Moja praca niestety praktycznie nie istnieje bez internetu. Wiec: Tak jestem uzależniony.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(07-12-2013 00:01) #14

RE: Uzależnienie od internetu

Oj czy ja wiem, jak siedzę to siedzę ale jak nie mam dostępu do net to nie płaczę z tego powodu, w tel. wyłączyłam ;-)



(09-04-2016 16:15) #16

RE: Uzależnienie od internetu

Zrób sobie "odwyk" na kilka dni, a potem poczujesz różnicę.
Bardzo długo siedzę na internecie, ale jakoś mnie to nie uzalezniani.


(16-04-2016 18:27) #17

RE: Uzależnienie od internetu

Chyba ciężko się samemu do tego przyznać, bez internetu czuję się jak bez ręki...


(18-04-2016 10:24) #18

RE: Uzależnienie od internetu

Bez internetu jak bez ręki- to nie musi znaczyć uzależnienia. W naszych czasach internet zastępuje wiele rzeczy których się kiedyś w innej formie. Encyklopedie, książki, najróżniejsze informacje, gry itp...teraz zamiast grac w tetrisa gra się w coś innego na komputerze, albo zamiast wertowania słownika wpisuje się haslo w google i juz mamy czego szukamy. To po prostu stało się już częścią naszego życia i tyle. A uzależnieniem nazwałbym brak kontaktu ze światem rzeczywistym podczas korzystania z internetu i nie odstępowanie z przed komputera przez cały dzien Wesoly


(19-04-2016 16:49) #19

RE: Uzależnienie od internetu

Moja praca niestety też jest uzależniona od komputera jak i internetu. Niema dnia żebym przy nim nie siadł :/


(22-06-2016 17:13) #20

RE: Uzależnienie od internetu

Ja w sumie również siedzę głównie w necie z powodu pracy Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek