Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Uzależnienie od internetu
(13-07-2010 22:20) #1

Uzależnienie od internetu

Wiele młodych osób jest uzależniona od internetu i spędza przed monitorem nawet ponad 12 godzin. Były przypadki gdy osoby nie mogą usiąść do komputera się zabijały, biły bliskich albo wpadały w depresję. Czy sami zaliczacie się do tej grupy ludzi? Ile średnio czasu spędzacie buszując w sieci?I czy to już uzależnienie?


(16-07-2010 18:37) #2

RE: Uzależnienie od internetu

Dzieci te (jak wspomniałaś) często właśnie przesiadują na stronach typu: nk, facebook, zbuntowane.pl, zapytaj.com.pl, twitter itp.
Ja - pomagając innym na forach komputerowych/webmasterskich/wielotematycznych, grzebiąc we własnych stronach/forach, rozmawiając ze znajomymi itp.
W sieci siedzę głównie 15-16 godzin, ale potrafię odejść "bez bólu" od komputera, i gdy tylko jest okazja - nie zabieram go ze sobą. Jezyk1


(16-07-2010 20:16) #3

RE: Uzależnienie od internetu

Ja w sumie również siedzę głównie w necie z powodu moderki, a serwisy typu NK jakoś mnie nie interesują Oczko


(17-07-2010 09:25) #4

RE: Uzależnienie od internetu

Dziennie siedzę jakieś 6-8h.
I nie jestem uzależniony.
Czasami bywa że jak mam jakąś większą pracę gdzieś to w ogóle nie siedzę przy komputerze Oczko


(02-11-2010 14:27) #5

RE: Uzależnienie od internetu

Ja mogę przyznać, że jestem uzależniony. Zdarza mi się, że siedzę na komputerze 8 godzin, a to według mnie już lekka przesada. Cóż trzeba będzie walczyć z uzależnieniem Jezyk1


(04-11-2010 20:01) #6

RE: Uzależnienie od internetu

Ja siedzę dziennie +/- 10 godzin, ale bez bólu odejdę od PC.


(29-11-2010 03:08) #7

RE: Uzależnienie od internetu

Ja jestem uzależniony Jezyk1. Siedzę dziennie jakieś 3/5 godzin. Jest to spowodowane głównie tym, że mieszkam w badziewnym miejscu i nie mam tu przyjaciół Smutek. Po szkole zwykle chodzę do kolegów i nie narzekam na brak kompa (swojego) Zęby. W domu nie mam jakoś co robić.


PS> Mieszkam w Smolcu, a do szkoły chodzę we Wrocławiu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2010 03:08 przez Phielman.)

(20-12-2010 16:30) #8

RE: Uzależnienie od internetu

Gdzieś z 3-4 godziny dziennie, obecnie trochę rzadziej.


(25-01-2011 20:25) #9

RE: Uzależnienie od internetu

W normalne dni od 30min do 2 godzin
W sobotę i niedziele od 2 godzin do 4 godzin Zęby


(29-01-2011 20:30) #10

RE: Uzależnienie od internetu

Czy jestem uzależniony? Po części tak.
W internecie spędzam sporo czasu... Nawet ponad 12h.
Ale nie mam problemu w odejściu od niego. Zabijam w ten sposób wolny czas.
Lecz komputer jest na końcu mojej listy priorytetów





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek