Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Uzależnienie od muzyki?
(03-08-2010 13:01) #1

Uzależnienie od muzyki?

Zainspirowany samym sobą, zadaję Wam takie pytanie - uzależniliście się od muzyki?
Mam na myśli to, że ja sam nie ruszam się z domu bez słuchawek. Mam je przez cały czas. Siedząc przed komputerem, bardzo często włączona jest muzyka. Jeśli muszę napisać coś na zajęcia na dowolny temat - napiszę o niej. Jeżeli rozmowa dotyczy muzyki - natychmiast się włączam. Jeżeli nie będę mógł wysłuchać chociaż jednej piosenki dziennie - chodzę podenerwowany.
Jak to jest z Wami?


(03-08-2010 13:05) #2

RE: Uzależnienie od muzyki?

Ja na szczęście nie mam tych objawów. Lubię czasami posłuchać przez cały dzień muzyki, ale jak jest sytuacja, że nie mam jak słuchać to nie robię z tego problemu.


(29-05-2011 17:39) #3

RE: Uzależnienie od muzyki?

Muzyka u mnie obecna jest codziennie przez cały dzień.w domu jak jestem przed kompem to puszczam muzykę,tylko w pracy jej nie słucham.


(31-05-2011 21:52) #4

RE: Uzależnienie od muzyki?

Codzienne słucham muzyki Oczko.Głównie słucham Electro, Hip-Hop, Rap, Rock, Reggae


(19-05-2012 19:12) #5

RE: Uzależnienie od muzyki?

Ja jestem uzależniony od muzyki.


(28-11-2012 10:55) #6

Odp: Uzależnienie od muzyki?

Jestem uzależniony od muzyki, ale to sprawa na oddzielny akapit...
Muzyka której słucham pomaga.mi w jakiś sposób zrozumieć świat. I oczywiście jest niezbędna gdy jestem smutny z jakegoś powodu. I mnie kształci(w sensie patrzenia na świat)
Ja zawsze chodzę ze słuchawkami na szyi. Nie ruszam się z domu bez walkmana/mp3.


(22-12-2012 15:29) #7

RE: Uzależnienie od muzyki?

Tak. Myślę, że mogę z czystym serce stwierdzić, że jestem uzależniony od muzyki.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek