Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



własny e-sklep
(19-02-2018 16:04) #1

własny e-sklep

Witam,

własny sklep internetowy to świetny pomysł, pod warunkiem, iż spotka się z dobrym odbiorem internautów. Elementy, które odgrywają kluczową rolę w e-sklep przedstawia strona http://www.seo-faq.pl/ oraz wiele innych informacji dotyczących reklamy, o pozycjonowaniu, projektowaniu stron itp. Blog podpowiada, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym, w czym pomaga agencja social media, jak prowadzić bloga i czerpać z niego korzyści oraz porusza wiele innych kwestii, które wyjaśniają profesjonaliści. Polecam!


(27-03-2018 14:12) #2

RE: własny e-sklep

Trudny to rynek, konkurencja olbrzymia, ale pocieszająca jest myśl, że i stale klientów przybywa, coraz więcej osób kupuje przez internet, więc możliwości wejścia na rynek cały czas są, rynek, który się rozwija. Ale by nawiązać walkę z dużymi konkurentami to trzeba schodzić z ceny, nie oszukujmy się, cena w internecie to praktycznie podstawa, to nie jest proste, można korzystać z usług np xbsgroup.pl którzy pomogą znaleźć czasami nawet bardzo duże oszczędności tylko i wyłącznie na reorganizowaniu pracy lub pewnych procesów, a przez to nie odbije się to na jakości usług.


(14-05-2018 11:35) #3

RE: własny e-sklep

Jeśli zakłada sklep internetowy, warto dokładnie przemyśleć co chcesz sprzedawać, bo konkurencja w internecie jest bardzo duża. Duże sklepy przyciągają klienta niskimi cenami. Warto tez zadbać o klienta o jego przywiązanie do mark, czasem skusic go gadzetem reklamowym w postaci kalendarza książkowego z logo. Takie prezenciki sa dość kuszące do klienta wobec powyższego nie przykłada tak sporej uwagi do ceny produktu.


(08-06-2018 23:42) #4

RE: własny e-sklep

Dużo ciekawych informacji możemy się dowiedzieć na twojej stronie.. Dzięki za link Wesoly


Badanie słuchu


(27-07-2018 16:51) #5

RE: własny e-sklep

Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie. Dlatego tez ciężko będzie mi pomóc.


Człowiek jest jedynym stworzeniem, które nie zgadza się być tym, czym jest.

(17-09-2018 23:18) #6

RE: własny e-sklep

Dobrze, że trafiłam na taki temat ponieważ zastanawiam się nad otworzeniem własnej działalności i sprzedaży własnego produktu. Do tego potrzebuje mieć swój własny sklep w internecie i szukam specjalistów do spraw e-commerce i omnichannel. Jeśli znacie kogoś to zostawcie namiar.


(20-12-2018 18:28) #7

RE: własny e-sklep

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny.


Czas jest poza nami i przed nami, przy nas go nie ma.

(12-02-2019 18:17) #8

RE: własny e-sklep

Własny sklep to bardzo dobry pomysł. Warto miec na oku jakieś dobre oprogramowanie dla sklepu online jak np. https://pasejo.pl . Jest ono darmowe i umożliwia prowadzenie sklepu online. Według mnie bardzo ciekawe rozwiązanie.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek