Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



własna firma
(06-07-2016 13:28) #1

własna firma

Hej, zastanawiam się czy nie otworzyć własnej działalności. Czy jest trudno zaistnieć w branży kosmetycznej? Może zamiast swojej, oryginalnej firmy lepsza będzie franczyza/ franchising ? Może macie swoje firmy i coś poradzicie Tancze

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2016 20:06 przez anasti.)

Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(30-08-2017 20:44) #11

RE: własna firma

Nie zawsze franczyza opłaca sie bardziej. Wszystko to trzeba dokładnie sprawdzić i na tej podstawie dokonać wyboru. Jeśli masz zamiar coś sprzedawać za pomocą internetu to własna działalność na pewno będzie dobrym pomysłem. Musisz tylko ogarnąć jaki asortyment chcesz sprzedawać, wybrać firmę kurierską (https://www.e-speedpak.net/porownaj-palety) i wypromować swoją działalność .


(30-08-2017 22:41) #12

RE: własna firma

Jeśli własna firma, to warto również pomyśleć o możliwości aktywowania przelewy online. Ja znalazłem juz swojego dostawcę usług. Jest to firma eService. Polecam ją gorąco wszystkim niezdecydowanym !


(30-08-2017 23:22) #13

RE: własna firma

Ja na razie pracuję na etacie i własna firma pozostaje w sferze marzeń na przyszłość raczej.


(31-08-2017 11:28) #14

RE: własna firma

Polecam kupienie auta dostawczego z sklep ford warszawa jest dużo miejsca na sprzęty. Teraz maja świetne oferty dla firm, sami zobaczcie na AutoPlaza i się przekonajcie !


(08-09-2017 15:27) #15

RE: własna firma

Wlasna firma to nie lada wyzwanie!


(14-11-2017 00:27) #16

RE: własna firma

Jaka waszym zdaniem brazna bedzie przyszlosciowa jesli chodzi o otwarcie wlasnego biznesu? Udalo mi sie przez lata odlozyc troche pieniedzy i wlasciwie nie mam co z nimi zrobic. W banku proponuja smieszny procent wiec lepiej je zainwestowac we wlasna dzialalnosc. Zawsze intrygowaly mnie duze, ciezkie maszyny do zadan specjalnych takie jak podnosniki czy tez zurawie hydrauliczne. Podejrzewam, ze na takich zleceniach mozna naprawde dobrze zarobic. Oczywiscie na start musialbym wypozyczyc taki sprzet .. tylko gdzie najlepiej to zrobic. Po glowie chodzi mi RiwalPoland - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynaj...lektryczne ze wzgledu na bardzo duza flote oraz lata doswiadczenia. Raczej nie znajde nic bardziej sprawdzonego, prawda?


(24-11-2017 19:35) #17

RE: własna firma

Ja pamiętam jak zakładałem swoją, zajmowałem się na początku wypożyczalnią wózków widłowych, które kupowałem w firmie Cesab http://cesab.pl/, to doprowadziło mnie do rozwoju własnego biznesu i teraz oferuje już znacznie więcej produktów Oczko myślę, że jeśli ma się jakiś pomysł to nie ma co czekać, trrzeba otwierać biznes


(29-11-2017 03:07) #18

RE: własna firma

Mam pytanko do tych którzy mają swoje firmy, jestem kierowcą z kilkuletnim stażem. Postanowiłem otworzyć swoją firmę transportową i mam pytanie czy w dzisiejszych czasach to się ogóle opłaca? Mam zamiar kupić dwa busy (leasing), na jednym będę jeździł ja na drugi kogoś oczywiście zatrudnię. Czy moje zyski będą chociaż podobne do pensji?(około 3, 5 tys na rękę)Kompletnie nie wiem co o tym myśleć? Mówię o czymś takim jak transport na lotniska zielona gora


(29-11-2017 16:52) #19

RE: własna firma

Na pewno się opłaca Oczko jeśli tylko masz na to fajny pomysł to moim zdaniem warto spróbować, tylko za pewne będzie Cię to kosztować sporo pracy


(04-12-2017 13:09) #20

RE: własna firma

Dobry pomysł to dopiero część sukcesu,później trzeba firmę rozreklamować i jeszcze się utrzymać na rynku.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek