Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



własna firma
(06-07-2016 13:28) #1

własna firma

Hej, zastanawiam się czy nie otworzyć własnej działalności. Czy jest trudno zaistnieć w branży kosmetycznej? Może zamiast swojej, oryginalnej firmy lepsza będzie franczyza/ franchising ? Może macie swoje firmy i coś poradzicie Tancze

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2016 20:06 przez anasti.)

Strona 4 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(20-02-2018 12:22) #31

RE: własna firma

Ja tam myślę, że własna działalność może być całkiem niezłym i sensownym rozwiązaniem, szczególnie że sama od kilku lat wraz z mężem prowadzę działalność gospodarczą. Możecie wierzyć mi lub nie, ale warto czasem się zastanowić, czy lepsze od etatu nie będzie "bycie na swoim". Dla mnie to zdecydowanie opcja warta rozważenia. W każdym razie mogę gorąco zaapelować, abyście próbowali działać we własnym zakresie. Spore grono osób obawia się, że będą musiały zajmować się wszystkim, a tu pojawia się outsourcing - https://www.tmf-group.com/pl-pl/services...ccounting/


(20-02-2018 13:47) #32

RE: własna firma

Posiadanie firmy to naprawdę poważna sprawa. Trzeba stale o wszystko dbać i ze wszystkim być na bieżąco. W życie weszła nowa ustawa RODO. Jeśli nie widzieliście o tym to na https://www.ecommerce2day.pl/zwolnienie-...zkow-rodo/ możecie poczytać sobie informacje na jej temat.


(23-03-2018 20:09) #33

RE: własna firma

Znajomy też jakiś czas temu miał podobną wątpliwości ostatecznie zdecydował się na założenie własnej firmy, związanej z maszynami do obróbki drewna, tutaj więcej: http://www.strefacnc.pl


(23-03-2018 20:15) #34

RE: własna firma

Chciałbym kiedyś prowadzić własną działalność...


(04-04-2018 15:06) #35

RE: własna firma

Aby prowadzić własny biznes, trzeba mocno się to zaangażowac i zainwestować odpowiednie środki w reklamę, na początku logo i strona www powinna wystarczyć, ale z czasem trzeba mysleć o innych dzialaniach reklamowych
znak graficzny dla firmy


(06-04-2018 17:16) #36

RE: własna firma

Świetne propozycjem, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Może jednak macie jeszcze jakieś inne opcje?


Chcemy, aby coś miało sens, tylko wtedy, gdy jest nam to na rękę.


(09-04-2018 18:26) #38

RE: własna firma

Temat bardzo wartościowy, bo zamieściliście tutaj dużo różnych propozycji. Wielu osobom może się to przydać.


Postęp ludzkości przebiega wolno, ale równomiernie.

(09-04-2018 21:56) #39

RE: własna firma

Zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje, zastanówmy się nad pewnymi kwestiami. Oczywiście to temat jaki wymaga optymalnego i adekwatnego do niego podejścia.


jest w tym coś uroczystego i słusznego, gdy człowiek stawia na kartce literę po literze, powoli i spokojnie, zamiast tańczyć palcami po klawiaturze





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek