Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Własne teksty-moje hobby!
(15-10-2012 21:51) #1

Własne teksty-moje hobby!

Witam, często piszę różne teksty z nudów (nie powiem, że to wiersze, bo nie chce nikogo urazić). Piszę o wszystkim co przyjdzie mi do głowy. Tutaj chciałbym się z wami podzielić moja tworczoscia. Komentujcie Wesoly Na początek moja bajka o euro Jezyk1

"Bajka o Euro"

Euro się zaczyna, każdy piłkę już rozgrywa. Trener Smuda już gotowy, na zwycięstwo napalony. Kibice już zaopatrzeni, wszyscy razem zjednoczeni. Każdy chce wygranej, nikt nie myśli o przegranej. Pierwszy mecz już zaczynamy, jeden zero wygrywamy. Żmudna radość wszystkich, grecy strzałem szybkim wyrównują i świętują. Szczęsny dostał już czerwoną, grecy także osłabieni-co się dzieje do cholery? Remis kończy to spotkanie, Smuda premi nie dostanie. Kolejny mecz się szykuje, cała Polska wiwatuje. Także remis, wielka szkoda, dobrze grali, by wygrali,żeby się tak nie zmachali. Mecz z Czechami bardzo ważny, trzeba zagrać jak najlepiej, zdobyć gola jak najprędzej. Pierwszy gwizdek, mecz się rozpoczyna, dla nas wszystkich wazna chwila. Połowa pierwsza nawet dobra, druga już do gry w piłkę nie za bardzo jest podobna. Tytoń puscil, przegrywamy i tak z Euro się żegnamy. Taka to nasza drużyna, że słabo grę zaczyna. Później nawet dobrze grają, ale goli nie trafiają. Mecz o wszystko najważniejszy, zawsze Smuda zmianą spiepszy. Jednak my kibice wierzymy, że na Mistrzostwach świata zwyciężymy!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2012 21:53 przez Endi.)

(15-10-2012 22:08) #2

RE: Własne teksty-moje hobby!

To cos na wzor rapu?
Generalnie przynajmniej tak mi sie wydaje. Nie wszystkie rymy sie udaly, ale jest calkiem niezle Oczko


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(15-10-2012 22:14) #3

Odp: Własne teksty-moje hobby!

Za daleko powiedzane "na wzór rapu". Raczej takie swobodne rymowanki Wesoly

"Śmierć"

Czym jest śmierć zastanawia się wielu z nas... Odpowiedź znasz tylko Ty sam. Nie dla każdego śmierć tym samym jest, dla Ciebie to czas w którym czas pożegnać się. Dla mnie być może jest to dzień, który samobójstwem przybliżyć sobie chcę. Dla innych smutek, żal, rozpacz, a dla wielu ukojenie, odpoczynek, euforia! Amen, biją dzwony, słychać płacz-tak to czas, w którym bliscy żegnając nas ból czują i wewnętrzny niepokój z przyjaciółmi żałobnie świętują. Pomyśl bracie, pomyśl o nich siostro zanim pętlę śmierci nalozysz na szyję bardzo mocno. Odchodząc z własnej woli pamiętaj człowieku, że tu na ziemi wielu ludzi to zaboli. Pogodzić się trzeba, pogodzić niestety, że zegar życia każdego z nas przestanie bić, gdy spłonie życia nić. Abba Ojcze, Abba wołajmy, aby czarna chwila nie naszła nas szybko, a gdy nadejdzie ostatnia godzina niech nikt nie przeklina, niech prosi, prosi o duszy ukojenie, a żądło śmierci niech nie kuje tak mocno jak osa, która chroni swego domu jak własnego nosa.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2012 22:16 przez Endi.)

(25-03-2016 15:18) #4

RE: Własne teksty-moje hobby!

piekne wiersze


(12-08-2016 11:05) #5

RE: Własne teksty-moje hobby!

hej !TanczeTanczeTancze






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek