Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości




Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(18-07-2018 13:33) #21

RE: Wakacje

Ja na wakacje w tym roku wybieram się do Chorwacji. Oczywiście zastanawiam się jeszcze gdzie dokłądnie tam jechać, bo chcemy kupić sobie nocleg w AirBNB bo jak wiadomo duo lepsze oferty można tam ogarnąć. Lecz nie wiem gdzie kupić ubezpieczenie turystyczne dla siebie i swojej żony. W tamtym roku brałem w AXA, a teraz mają dość drogie to ubezpieczenie i szkoda mi trochę na to kasy.

A tak wgl to kto był we Włoszech na wakacjach? Jak tam wygląda to cenowo? Bo chciałbym zwiedzić wenecje i rzym.



(16-08-2018 09:36) #23

RE: Wakacje

Ja już część urlopu mam za sobą. Ale to jeszcze nie koniec "wakacji", bo w październiku wybieram się na Islandię Zęby


(17-09-2018 14:02) #24

RE: Wakacje

Ja w październiku planuję wyjazd do Hiszpanii. Mam nadzieję że złapię tam jeszcze trochę promieni słonecznych bo tutaj w polsce nie zdążyłem Zęby


(02-03-2024 19:24) #25

RE: Wakacje

Brzmi fajnie. Jak chodzi o mnie, to w Polsce chyba już wszystko widziałam i dlatego postanowiłam, że wybiorę się teraz zupełnie gdzieś indziej. A na uwadze mam taką opcję, jak wyprawa do tanzanii u firmy Kiribati Club. Myślę, że się na nią skuszę, ponieważ jest to magiczne miejsce, blisko natury.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2024 19:25 przez aksela.)

(26-03-2024 13:58) #26

RE: Wakacje

Chcemy z chłopakiem, przyjacielem chłopaka + jego dziewczyna czyli w 4 jechać gdzieś na wakacje. Początek września, na około tydzień.
Jakie biura podróży są godne polecenia?
Gdzie najlepiej jechać? Ciepły kraj, blisko do klubów i plaży.

A możę jednak zaplanować wakacje w Polsce? Brałam pod uwagę Okuninkę nad Jeziorem Białym o tutaj https://szyszka-okuninka.pl/





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek