Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Warhammer 40000 Dawn of War (Opinie)
(15-11-2010 23:02) #1

Warhammer 40000 Dawn of War (Opinie)

Warhammer 40,000: Dawn of War to pierwsza gra strategiczna (RTS) osadzona w uniwersum Warhammer 40,000 (bardzo popularny na zachodzie systemu gier bitewnych). Do naszej dyspozycji oddano aż 4 zróżnicowane rasy: Kosmicznych Marines, okrutnych Kosmicznych Marines Chaosu, brutalnych Orków oraz potężnych Eldarów. Rewelacyjny silnik gry pozwala stworzyć spektakularne efekty wizualne, a także umożliwia swobodne operowanie kamerą w trakcie rozgrywki.

Winter Assault to pierwszy oficjalny dodatek do Warhammera 40,000: Dawn of War. Rozszerzenie oferuje nową, grywalną rasę - Gwardię Imperialną - a wraz z nią nową kampanię dla pojedynczego gracza oraz dodatkowe jednostki, bronie, technologie i mapy. W trybie wieloosobowym dodatek wprowadza możliwość obserwowania batalii, planowania gier drużynowych i wiele ulepszeń.

Dark Crusade to drugi, samodzielny dodatek do Warhammera 40,000: Dawn of War. W rozszerzeniu pojawiają się dwie nowe frakcje - Dominium Tau i Nekroni. Twórcy w większym stopniu, niż w poprzednich odsłonach gry, położyli nacisk na swobodne decydowanie o kolejnych kierunkach podbojów. Dodatkową zmianą jest rozwój bohaterów: dowódcy kierujący armiami mogą wraz z doświadczeniem zdobywać nowe uzbrojenie i umiejętności.




Co sądzicie o tej grze? Ja osobiście myślę, że jest wprost rewelacyjna. Zapraszam do kupna i do grania ze mną i z moimi kolegami Wesoly.


(16-11-2010 18:12) #2

RE: Warhammer 40000 Dawn of War (Opinie)

Według mnie ta gra jest bardzo dobra i dosyć łatwa.
Choć dopiero dzisiaj w nią zagram to według moich kolegów bardzo fajnie gra się po sieci Wesoly
bardzo ją polecam dla każdego posiadacza komputerów stacjonarnych jak i dla laptopów.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2010 12:25 przez nkp123.)




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek