Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościWasze marzenia
(16-05-2009 21:58) #1

Wasze marzenia

Na wstępie - każdy pisze, jeżeli chce. Zainteresowało mnie, czego forumowicze i forumowiczki mogą pragnąć Oczko Ja sam mam ich kilka Jezyk1
1. Wyprowadzić się z Polski (czemu ? doskonała jakość dróg, podziwia nas cały zachód, w Polsce nie ma nic dobrego [oprócz kiełbas, ale to będę sprowadzał Zęby], wspaniali politycy itd.)
2. Kupić sobie Mazdę RX-8 (taki samochodzik Jezyk1)
3. Ożenić się (ale żeby nie zdradzała po 4 miesiącach Oczko)


[Obrazek: 4453_18_05_09_8_33_01.png]

Filmy, gry, programy i wszystko co wgrywam jest tylko w celu stworzenia kopii zapasowej. Jeżeli nie posiadasz jakiegoś filmu, czy gry, lub innych w wersji oryginalnej nie wolno Ci pobierać tego pliku !

Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(16-02-2019 12:22) #21

RE: Wasze marzenia

Mam bardzo przyziemne marzenia... Niedawno skończyłam kurs manicure oraz pedicure, aktualnie przyjmuję klientki w domu lub jeżdżę do nich. Moim marzeniem jest otworzyć wlasny salon stylizacji paznokci lub chociaż mieć swoje stanowisko w jakimś dobrym salonie kosmetycznym. Chciałabym też kupić dobrą frezarkę do paznokci https://mimari.com.pl/pl/c/Frezarki-i-pochlaniacze/34 bo bardzo ułatwiłaby mi pracę, dlatego odkładam na to pieniądze.


(08-05-2019 14:04) #22

RE: Wasze marzenia

I jeszcze rozpoznać bojem szydełko i druty. Szydełkowanie i robienie na drutach. Polecam włóczki od https://liloppi.pl/, a jeśli macie do tego dryg to można sprzedawać swoje prace na https://ficori.com/

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek