Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Wasze pupile
(08-07-2009 13:39) #1

Wasze pupile

Pochwalcie się swoimi pupilami. Jezyk1


Nie licząc świń, kaczek i kur to mam: Lol

Kotke Filemonke (kiedyś był Filemon).
Psy Reksia, Bąbla i Kajtka (kundle).


A jak tam Wasze zwierzaki? Oczko


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(01-12-2011 21:13) #21

RE: Wasze pupile

A ja nie mam żadnego zwierzaka.


(01-12-2011 22:42) #22

RE: Wasze pupile

(01-12-2011 21:07)zniewolony napisał(a):  
(14-07-2010 09:46)Niebieska napisał(a):  Kaśka, Kaśkę i Legię
Obie mają tak samo na imię?
Oj nie Oczko Kaśka -> samiczka; Kasiek -> samczyk Wesoly


(21-05-2017 11:49) #23

RE: Wasze pupile

A jakiego psa do bloku polecicie?


(30-05-2017 00:04) #24

RE: Wasze pupile

Mam kota ze schroniska. Prawdopodobnie długo był bezpański i żywił się tym co upolował.Świadczą o tym choćby częste biegunki. Daję mu BioProtect - VetExpert. To specjalny preparat dla kotów z zaburzeniami mikroflory przewodu pokarmowego. Mam nadzieję, że już niedługo całkiem wydobrzeje i zapomni niechlubny okres swojej historii.


(09-06-2017 09:59) #25

RE: Wasze pupile

Jasne, ze warto jest dbać o zwierzaka. Licze na to, że Twój pupilek szybko wróci do zdrowia. Na szczęście mój kot nigdy jeszcze tak poważnie nie chorował (nie licząc zapalenia oka, ale to mu bardzo szybko przeszlo bo dostał odpowiednie krople....).
Mam rasę kota norweski leśny:
https://royalcanin.pl/kot/rasy-kotow/norweski-lesny
Wbrew pozorom nie ma jakiegoś większego bawienia się z jego sierścia ( wystarczy jedynie raz na jakiś czas wyczesać). Polecam główie dla osób z ogrodem, bo kotek jest bardzo aktywny Wesoly
[Obrazek: norwegian-miniaturka.jpg]


(27-07-2018 15:36) #26

RE: Wasze pupile

A ja mam Sarę - labradora. A jak pielęgnujecie swoje pupile i gdzie kupujecie do nich różne akcesoria, karmę? Ostatnio kolega polecił mi zajrzeć na stronę http://ladyfox.pl/ ponoć mają bardzo dobrej jakości najróżniejsze produkty dla zawierzaczków. Muszę tam w wolnej chwili zajrzeć Wesoly.


(10-09-2018 09:52) #27

RE: Wasze pupile

Mega kotek.Sam mam kota typowo dachowego. Prosty bury kotek, jednak charakter ma super i nie zamieniłbym go na żadnego innego.

Mam również dwa psy. Ogolnie cały nasz dom jest pełen zwierząt i zawsze tak było (byłem wychowany razem ze zwierzakami).

Wracajac do tematu sklepów zoologicznych, to jeśli chcielibyście kupić karme dla psa albo kota, albo akcesoria do zabawy, polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://www.flogard.pl/psy/akcesoria-dla-psa.html

W sklepie mają duży wybór w dobrej cenie.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek