Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Wasze ulubione potrawy i przekąski
(29-05-2009 18:20) #1

Wasze ulubione potrawy i przekąski

Co najbardziej lubicie zjeść? Na śniadanie, obiad, kolacje albo tak sobie przękąsić w ciągu dnia? Zapraszam do dyskusji. Wesoly


Śniadania najczęściej nie jem. Ale okazjonalnie to chlebek z dżemem. Na obiad z zup to: owocowa, grzybowa, czarnina, rosołek i szczawiowa. Zęby Na drugie danie najchętniej jem: kotlety schabowe, gołąbki, kluski ziemniaczane z bigosem, paszteciki i wiele innych. A kolacja to albo jajecznica albo tosty... Nic innego. W ciągu dnia na przekąskę lubię sobie zjeść jogurta albo przegryźć ciastko lub cukierka. Wesoly

Przękąski:

1. Słodycze
2. Jogurty

Zupy:

1. Owocowa
2. Grzybowa
3. Czarnina
4. Rosół
5. Szczawiowa

Potrawy:

1. Kotlety schabowe
2. Gołąbki
3. Kluski ziemniaczane z bigosem
4. Paszteciki

Kolacja:

1. Tosty
2. Jajecznica

Pozdrawiam! Wesoly


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(29-05-2009 20:21) #2

RE: Wasze ulubione potrawy i przekąski

Mi się nie chce wymieniać ulubionych potraw bo mogłoby być tego dużo.
Powiem tak: Lubię owoce, warzywa, nie lubię bardzo tłustych rzeczy.

Jem dość regularnie. Rano przed wyjściem zawsze śniadanie. Od roku jem również w szkole, chociaż trochę mało. Po powrocie najczęściej jakaś przekąska. Około godziny 17 obiad (wiem... późno). Kolacja zaraz przed snem. Jezyk1


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

(29-05-2009 20:42) #3

RE: Wasze ulubione potrawy i przekąski

A ja po prostu lubie wszystko. I robie tak zeby nigdy nie byc glodnym. Czuje leciutki glodek, rzucam wszystko i lece jesc Jezyk1
Na sniadanie kanapeczki z szynka lub jakas inna wedlinka Wesoly Obiad zupa ogorkowa, drugie danie kotlety schabowe lub golabki. Kolacja- jajecznica lub cos z makaronu Wesoly


(29-05-2009 21:10) #4

RE: Wasze ulubione potrawy i przekąski

Śniadanko - zazwyczaj płatki z mlekiem.
Obiad to to co czeka w domu jak wracam ze szkoły - najczęściej ziemniaki (z dodatkami) albo zupa. Obiad w godzinach 15:00-17:00 - o ile w ogóle jem obiad, bo często sobie odpuszczam.
A na kolację - zależy co znajdę w lodówce - ale zazwyczaj kanapki, albo kiełbaski Zęby


(02-06-2009 11:39) #5

RE: Wasze ulubione potrawy i przekąski

sniadanie o ile zjem to jajaecznica lub kanapki i oczywiscie moja kochana kawaWesoly na obiad nalesniki placki ziemniaczane- typowe slaskie daniaWesoly kolacja roznie jogurcik kanapka lub salatka


(11-06-2009 18:05) #6

RE: Wasze ulubione potrawy i przekąski

lubie oraz potrafie sam gotowac:)nie potrzebuje zony do gotowaniaWesolyWesoly


(11-06-2009 19:01) #7

RE: Wasze ulubione potrawy i przekąski

Ja lubie jeść kalafior oraz inne warzywa Zęby i do tego schabowy mmm Zęby


(15-06-2009 10:06) #8

RE: Wasze ulubione potrawy i przekąski

od czasu kiedy studiuje to jem kiedy jest okazja (szczegolnie zjesc za darmo) Zęby


(16-06-2009 10:54) #9

RE: Wasze ulubione potrawy i przekąski

Nie mam konkretnie podziału co o jakiej porze,
ale najbardziej to lubię schabowego z ziemniaczkami i sałatką + dobre wino
a z innych to duuuża jajecznica z boczkiem i cebulką ;D


(17-06-2009 17:47) #10

RE: Wasze ulubione potrawy i przekąski

Pierogi ruskie lub z serem. A najlepsze z dzieciństwa, z serem i kaszą... mhhh

Naleśniki

Placki ziemniaczane

Makaron





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek