Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości(27-04-2011 11:32) #1

Wirus

Jeżeli dostaniesz e-maila ze słowem 'Bad Times' należy nie czytając niezwłocznie usunąć natychmiast po otrzymaniu. By można było zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, poniższą informację należy niezwłocznie przekazać wszystkim znanym sobie użytkownikom poczty elektronicznej znajdującym się w książce adresowej. Ponadto należy poinformować wszystkich przyjaciół, krewnych i sąsiadów.

Jeśli przestanie działać system poczty elektronicznej, wiadomość należy przekazywać dalej za pomocą faxu. Chodzi o dotychczas najbardziej niebezpieczny wirus e-mailowy. Obecnie nie ma środków zaradczych. Formatuje on dysk twardy i usuwa wszystkie dane. Nie tylko dane tam zawarte, lecz również dane na dyskietkach leżących w pobliżu PC.

Wirus ustawia termostat lodówki na temperaturę, w której topnieją zapasy lodów i kwaśnieje mleko. Rozładowuje chipy kart płatniczych, rozmagnesowuje paski magnetyczne kart kredytowych, przeprogramowuje PIN kart EC, zmienia ustawienie głowicy magnetowidu i wskutek wytwarzanych drgań rysuje odsłuchiwane aktualnie CD.

Wskutek zniekształceń czasoprzestrzeni odbiera poczucie czasu i znika poprzez otwór w jelicie cienkim. Uprzednio przesyła byłej dziewczynie/byłemu chłopakowi Twój aktualny numer telefonu. Wirus ten odsłuchuje wiadomości z automatycznej sekretarki i kasuje je. Wsypuje środki przeciw zamarzaniu do akwarium. Wirus wypija całe piwo i przed wizytą znajomych kładzie Twoje brudne skarpetki na stole w dużym pokoju. Gdy zaśpisz, wirus ukryje kluczyki do samochodu i spowoduje zakłócenia w radiu samochodowym, tak że stojąc w korku będziesz słyszeć tylko jednostajny szum.

Ten groźny wirus obleje Twoje szkła kontaktowe klejem Super Glue. Wsypie powodujący swędzenie proszek do pudru. Zamieni szampon z pastą do zębów, tą zaś z pastą do butów. Zarezerwuje hotel za pomocą Twojej karty kredytowej. 'Bad Times' powoduje swędzące podrażnienie skóry, egzemy i anginę ropną. Wirus pozostawia otwartą pokrywę muszli klozetowej, a suszarkę do włosów niebezpiecznie blisko wanny pełnej wody. Wirus jest podstępny i subtelny. Działa w sposób przerażający. Jest koloru fioletowego. To tylko niektóre skutki jego działania. Proszę działać zgodnie z instrukcją i przekazać ją wszystkim znajomym posługującym sie internetem. Bądź czujny! Bądź bardzo ostrożny! Licho nie śpi!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek