Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(15-05-2009 18:01) #1

Witam

Witam forumowiczów (no i oczywiście forumowiczki ). Aktualnie mieszkam gdzieś w Polsce. Poza tym zajmują się programowaniem, głównie w PHP5 i C. Jestem fanatykiem linuxa (głównie distro Ubuntu, ostatnio zacząłem bawić się KDE) i nie przepadam za Win. Bawię się też nieco w infiltrację sieci wlan0 (i tak nikt nie wie o co chodzi Oczko).


[Obrazek: 4453_18_05_09_8_33_01.png]

Filmy, gry, programy i wszystko co wgrywam jest tylko w celu stworzenia kopii zapasowej. Jeżeli nie posiadasz jakiegoś filmu, czy gry, lub innych w wersji oryginalnej nie wolno Ci pobierać tego pliku !

(15-05-2009 18:50) #2

RE: Witam

Witaj! Zęby Miłego pisania na forum! Zęby


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(15-05-2009 18:51) #3

RE: Witam

Witaj Mack.

(15-05-2009 18:01)Mack napisał(a):  zajmują się programowaniem, głównie w PHP5 i C.
Programowanie, bardzo dobra rzecz. (też programuje PHP i C++, liznąłem Ruby ale składnia niezbyt bardzo przypadła mi do gustu. Zamierzam przenieść się na Pythona(google ma go przyśpieszyć o 30% chociaż teraz bije PHP na głowę Oczko) i django.)

(15-05-2009 18:01)Mack napisał(a):  Jestem fanatykiem linuxa (głównie distro Ubuntu, ostatnio zacząłem bawić się KDE) i nie przepadam za Win.

Linux "jak ty możesz czytać te zielone literki na czarnym tle, chociaż jeżeli masz kino domowe to możesz filmy chociaż na monitorze pooglądać.". Oczywiście żeby nikt nie wziął tego na poważnie, niedawno rozwaliły mnie te słowa. Tak jak ty bardzo lubię Linuxa. Używam Kubuntu 9.04 mój staż z systemami Linuxowymi to ponad 3 Lata (czyli stosunkowo niedługo), ale zdążyłem przetestować dziesiątki dystrybucji.

(15-05-2009 18:01)Mack napisał(a):  Bawię się też nieco w infiltrację sieci wlan0 (i tak nikt nie wie o co chodzi Oczko).

Zdziwisz się, wiem o co kaman... Wardriving, jak siedzisz poza domem to skądś musisz wziąść internet ("przynieść w wiadrze" Jezyk1).
Aircrack ci w tym pomoże Wesoly

Mam nadzieje że milo spędzisz czas na forum Oczko


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek