Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(10-02-2011 14:02) #1

Witam

Witam wszystko Forumowiczów Hajlo.COMmunity mam na imię Bartek (Bartłomiej) i mam 14 lat (kończę 15 w tym roku lecz dopiero w październiku). Pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego - miasto to znajduję się ~ 60 km od Kielc. Kolejno planuje iść do Technikum na - Technika Informatyka po czym ukończyć jakąś uczelnie również w tych "klimatach". Moimi zainteresowaniami są: uprawienie sportów (nie dawno odkryte - chociaż też nie wszystkich - preferuje sporty siłowe niż kondycyjne - obecnie trenuję MMA i uczęszczam na siłownie), programowanie w PHP i MySQL (oba te języki były pierwszymi, które poznałem, a zacząłem je poznawać mając 11 lat - oczywiście wtedy dużo rzeczy pomijałem bo było po prostu zbyt skomplikowane - obecnie umiem ciut więcej i ciągle staram się rozwijać. Nie dawno zakupiłem książkę Symfony z helionu ponieważ chce spróbować się z tym Frameworkiem), programowanie w C++ (zasadniczo to dopiero się do niego przymierzam - oczywiście Symfonia C++ leży na półce i wygodnie czeka - jednak stwierdziłem, że wpierw poczekam i ogarnę się z symfony), reverse engineering (w tym jestem zielony jak kosmici z filmów ale zaintrygowało mnie to i planuję się w przyszłości mocniej tym zająć - nie chodzi mi oczywiście żeby crackować co kolwiek bardziej w celach bezpieczeństwa) oraz systemy Linux (nie jestem tu profesjonalistą, a nawet do przeciętnego użytkownika pewnie sporo mi brakuje ale bardzo fascynują mnie te systemy i lubię na nich pracować, a napotkane błędy staram się rozwiązywać z pomocą internetu a nie z instrukcją.) To by było na tyle (w skrócie) chociaż wiem, że i tak bardzo dużo napisałem. Pozdrawiam Bartek.

Chciałem dodać, że ostatnio zafascynowało mnie MyBB i ciągle zgłębiam się w jego kodzie :-)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2011 14:15 przez Nad3jf.)

(10-02-2011 15:23) #2

RE: Witam

Witaj Wesoly.
Miło cię poznać Wesoly
[Ciekawa lektura Lol ]


(11-02-2011 00:32) #3

RE: Witam

Hello Oczko.Bardzo miło Cię poznać, no i masz fajne zainteresowania Wesoly


(11-02-2011 14:23) #4

RE: Witam

No trochę się rozpisałem Zęby Ale ja już taki jestem - wyszło to i tak w miarę krótko. Zęby






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek