Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Wpływ muzyki na samopoczucie
(03-08-2010 12:59) #1

Wpływ muzyki na samopoczucie

Czy muzyka ma wpływ na samopoczucie człowieka?
Działa korzystnie czy też nie?
Co słuchacie gdy macie tzw. doła?
Jak muzyka działa na Was?

Muzyka ma wpływ na samopoczucie.
W moim przypadku, gdy mam gorszy dzień lub gdy czuję zmęczenie włączam Radio Eska lub radioparty i słucham, wykonując przy okazji szereg innych czynności. Jest to dla mnie pewien relaks, przyznam że pomaga i gorszy nastrój mija bardzo szybko Wesoly


(03-08-2010 13:13) #2

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

U mnie muzyka najczęściej poprawia humor. Słucham głównie radia RMF Maxxx, Eskę bądź internetowe PolskaStacja.PL. Choć zauważyłam, że w trakcie migreny muzyka mnie drażni.


(18-02-2011 10:05) #3

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

Oczywiście ze muzyka ma wpływ.. Łatwiej mi zasnąć gdy cos gra spokojnego, wszystko przychodzi łatwiej.. człowiek nabiera ochoty do tego by robić cokolwiek jeżeli słucha czegoś pozytywnego.

Ale muzyka tez potrafi zabić w nas pozytywne cechy i sprawić ze cały dzień nie będzie chciało nam sie robić kompletnie nic.

Muzyka ma ogromny wpływ na obecny stan człowieka.
Zauważcie ze w firmach gdzie sie negocjuje lub w jakiś miejscach które wywołują stres.. Zadbali o to by grała jakaś muzyka która uspokaja czyli najprawdopodobniej jest to muzyka poważna..


(29-05-2011 17:35) #4

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

U mnie muzyka ma duży wpływ na moje samopoczucie.Jak mam doła staram słuchać muzyki która poprawia mi humor i jakoś rozweseli.Ale obecnie żadna muzyka nie sprawia mi radości.


(14-10-2011 14:22) #5

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

Muzyka ma ogromne znaczenie na moje samopoczucie. Gdy jestem zła i słucham wtedy moją ulubioną piosenkę to od razu mi się poprawia humor.

Notatka od Raizo, 16-10-2011 12:14:

Proszę o używanie znaków interpunkcyjnych. Poprawione.


(01-11-2011 21:06) #6

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

U mnie ma ogromny wpływ. Czasem lubię się "zdołować" jakaś Enyą, czasem "odmóżdżyć" Dodą... Oczko
"Na wszystko" dobra jest ś.p. Amy Winehouse, Anita Lipnicka ( z Porterem lub bez Z_jezorem). Czasem lubię też przycwaniaczyć przy hiphopieOczko


(22-12-2012 15:37) #7

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

W moim przypadku muzyka ma duży wpływ na moje samopoczucie.


(24-04-2013 11:36) #8

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

Ja mam nawet czasem tak, że mogę z super dobrego humoru jednym kawałkiem, który mi się kojarzy ze złamanym sercem zepsuć sobie humor... ale mimo wszystko uwielbiam za to muzykę, że ma taką władzę nad samopoczuciem... to ogromna siła.


(28-11-2013 14:28) #9

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

Ja słucham muzyki zależnie od tego, jaki mam humor. Ale raczej jak jestem zła to nawet ulubiony kawałek nie poprawi mi samopoczucia.


(12-02-2014 15:04) #10

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

Oczywiście, że muzyka ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, to już nawet naukowo udowodnione Wesoly Każdemu co innego pasuje, najważniejsze to znać swój gust i wiedzieć jakiego rodzaju muzyki czy jakiej konkretnej piosenki w danej chwili nam potrzeba, można dzięki temu sobie świetnie pomóc - poprawić humor, uspokoić się, naładować pozytywną energią czy zyskać motywację do pracy.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek