Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Wpływ muzyki na samopoczucie
(03-08-2010 12:59) #1

Wpływ muzyki na samopoczucie

Czy muzyka ma wpływ na samopoczucie człowieka?
Działa korzystnie czy też nie?
Co słuchacie gdy macie tzw. doła?
Jak muzyka działa na Was?

Muzyka ma wpływ na samopoczucie.
W moim przypadku, gdy mam gorszy dzień lub gdy czuję zmęczenie włączam Radio Eska lub radioparty i słucham, wykonując przy okazji szereg innych czynności. Jest to dla mnie pewien relaks, przyznam że pomaga i gorszy nastrój mija bardzo szybko Wesoly


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(05-05-2014 12:38) #11

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

Oczywiście, że muzyka ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Ja sama zrobiłam sobie playlisty na dobre i złe dni (w dobre dni poprawiam sobie humor, w złe - dobijam się jeszcze bardziej) Wesoly Co więcej, słyszałam kiedyś takie zdanie, że "ludzie szczęśliwi słuchają melodii, smutni - słów". Chyba coś w tym jest...


(07-07-2014 09:17) #12

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

(05-05-2014 12:38)Jania_K napisał(a):  Oczywiście, że muzyka ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Ja sama zrobiłam sobie playlisty na dobre i złe dni (w dobre dni poprawiam sobie humor, w złe - dobijam się jeszcze bardziej) Wesoly Co więcej, słyszałam kiedyś takie zdanie, że "ludzie szczęśliwi słuchają melodii, smutni - słów". Chyba coś w tym jest...

Właśnie tak mam od wczoraj. Zgadzam się w 100%


(21-11-2014 13:15) #13

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

ja staram się wrzucić pełną listę muzyki filmowej - a "eska jest imprezka" w żaden sposób mnie nie przekonuje ...


(10-03-2015 15:59) #14

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

muzyka jest lekiem dla duszyWesoly jak mma dobry humor to słucham czegoś wesołęgo, energetycznego, a w nastoju sentymentalnym jeszcze sie dołuje smętami najczesciej Oczko


(09-04-2016 16:55) #15

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

Jak najbardziej muzyka ma wpływ na humor człowieka. Oczywiście zależy to od gatunku.


(09-04-2016 19:00) #16

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

No jasne, taki gatunek jaki ktoś lubi włączy i poprawia humor.


(28-08-2017 12:03) #17

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

Boje_sie


(07-11-2017 11:44) #18

RE: Wpływ muzyki na samopoczucie

Jak jestem smutna to lubię śpiewać smutnych piosenek i robi mi się jeszcze gorzej Zęby
No ale jak mam świetny humor to owszem jeszcze bardziej poprawia Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek