Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Wyśmiewanie
(29-08-2009 21:47) #1

Wyśmiewanie

Czy kiedyś ktoś was wyśmiał? Albo może Wy kogoś wyśmialiście? Jak się wtedy czuliście?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2009 10:00 przez Wilk.)

God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(27-05-2011 21:07) #11

RE: Wyśmiewanie

Ja w sumie też w podstawówce nie miałam wesoło przez te 8 lat, fałszywe przyjaciółki, część kolegów, którzy mówili "lubię Cię, ale boję się tego okazać bo i mnie będą dokuczać". Dobrze, że to się skończyło w L.O.


(28-05-2011 15:23) #12

RE: Wyśmiewanie

Też byłem. Od kilkunastu lat wisi mi to, albo przeistaczam w żart.
Tak potrafie sam z siebie się śmiać. Mam ogromny dystans do siebie i życia.
Dodam że ludzie to cenią.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(28-05-2011 15:40) #13

RE: Wyśmiewanie

W podstawówce bardzo mnie to bolało, ale od tego czasu nauczyłam się tego, że wisi zdanie innych o mnie. Jestem jaka jestem i jak komuś to się nie podoba to bye!


(28-05-2011 21:20) #14

RE: Wyśmiewanie

Też mam niby gdzieś ale jednak podświadomie nie do końca.
Czasami jest mi przykro .


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(28-05-2011 21:26) #15

RE: Wyśmiewanie

No, słowa potrafią mocno zranić, mocniej nawet niż pięść.


(28-05-2011 21:44) #16

RE: Wyśmiewanie

Dokładnie , a najgorzej jest gdy ktoś łapie za mój wygląd.
Nie mój strój ale to wszystko czego zmienić nie moge Smutek
Wyzywanie od pasztetów, przykre ukratkiem usłyszane słowa że gdy gdzieś idę lub jadę zawszę staram się być jak najmniej widoczna.
Ludzkie opinie często ranią...


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(28-05-2011 21:47) #17

RE: Wyśmiewanie

Bo ludzie lubią dowartościowywać się dokuczając innym. Ja w podstawówce też byłam grubsza, były dokuczania, za noszenie okularów też mi się dostało. Ale stwierdziłam: "A co mnie to, ich to razi nie mnie".


(28-05-2011 21:48) #18

RE: Wyśmiewanie

Nie potrafię przed kimś sie otworzyć bo wiem ze zaraz powie coś po czym będzie mnie bolało serce.Kazdy ocenia mnie ze jestem okropny i wygladam paskudnie.Boję się ludzi.


(28-05-2011 23:13) #19

RE: Wyśmiewanie

Ja nie byłem nigdy wyśmiewany i nie wyśmiewałem się z nikogo Zęby


(28-05-2011 23:38) #20

RE: Wyśmiewanie

(28-05-2011 21:48)Duch napisał(a):  Nie potrafię przed kimś sie otworzyć bo wiem ze zaraz powie coś po czym będzie mnie bolało serce.Kazdy ocenia mnie ze jestem okropny i wygladam paskudnie.Boję się ludzi.
Mam podobnie.
Jeśli o mnie chodzi, to ludzi różnie oceniaja mój wygląd, jedni mowią że jestem adna, drudzy że pasztet, niektórzy że 'w miare'.
Najwięcej jest opinii tych pierwszych dlatego i ja nie ufam ludziom a w szczególności meżczyznom.
Smutek
Wolę być sama.


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek