Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości



Wyśmiewanie
(29-08-2009 21:47) #1

Wyśmiewanie

Czy kiedyś ktoś was wyśmiał? Albo może Wy kogoś wyśmialiście? Jak się wtedy czuliście?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2009 10:00 przez Wilk.)

God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(30-08-2009 01:12) #2

RE: Wyśmiewanie

Noo... Ja się w tym miejscu przyznaję, że często wyśmiewałem się z kolegi. Smutek
Przepraszam i pozdrawiam. Zęby


(14-07-2010 13:28) #3

RE: Wyśmiewanie

Ja sama kiedyś wyśmiałam jednego kolegę, który wcześniej mi dokuczał. A i zdarzało się, że i ze mnie się wyśmiewali.


(25-04-2011 11:40) #4

RE: Wyśmiewanie

W szkole podstawowej wyśmiewali moje nazwisko i wcale nie było to takie miłe Jezyk1


(27-05-2011 18:22) #5

RE: Wyśmiewanie

W podstawówce byłam wyśmiewana i przesladowana .
Dzieci były okrutne. 8 lat szkoły podstawowej było dla mnie piekłem
Byłam brzydka i nieśmiała to im przeszkadzało Smutek
Dla mnie zbawienne było liceum i studia, gdzie zapomniałam o przeszłości jednakze nie odzyskałam wiary w siebie , nie pozbyłam się kompleksów, których nabawiłam się w szkole podstawowej.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2011 18:23 przez Nefertari.)

„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(27-05-2011 18:55) #6

RE: Wyśmiewanie

Ja cały czas jestem wyśmiewany.W podstawówce się rozpoczęło byłem bity,wyzywany,szykanowano mnie.Nie które sprawy dalej pozostały.Wszędzie gdzie się pojawię nie akceptują mnie.Boli mnie to cały czas,nie mam wiary w siebie,mam kompleksy na temat swojego wygladu.Smutek


(27-05-2011 19:50) #7

RE: Wyśmiewanie

(27-05-2011 18:55)Duch napisał(a):  Wszędzie gdzie się pojawię nie akceptują mnie.

Nie wszędzie. Na forach , gdzie jesteśmy oboje widzę, że ludzie Cię jednak lubią . ^^


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(27-05-2011 20:00) #8

RE: Wyśmiewanie

Asiu ty chyba jesteś wyjątkiem.Lubią i nie odzywają się.Jedyną osobą jaka się odzywa jesteś ty i może znajda się 2 inne osoby


(27-05-2011 20:03) #9

RE: Wyśmiewanie

To samo mogę o sobie powiedzieć Zęby


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(27-05-2011 20:09) #10

RE: Wyśmiewanie

To przybij <żółwik>.Poważnie to boli mnie takie zachowanie,czasami mam dosć takiego zachowanie i się poddaję zakopuję się w pościel i płaczę.Smutek





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek