Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Wyciskacze łez
(01-09-2009 11:08) #1

Wyciskacze łez

Zdarzyło Ci się kiedyś płakać na filmie? Jeżeli tak, to na jakim ?

Ja płakałam chyba na każdym filmie który miał jakieś bardzo wzruszające momenty, jednym z nich był np. film "Zielona Mila" Jezyk1


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(07-04-2016 13:01) #21

RE: Wyciskacze łez

Najwięcej to chyba płakałam na filmie "Mój przyjaciel Hachiko". Również jak powyżej też "Zielona Mila". Musiałam oglądać na 3 raty bo od łez nic nie widziałam.


(07-04-2016 20:23) #22

RE: Wyciskacze łez

Mega wzruszający jest film "Chłopiec w pasiastej piżamie". Ukazuje jak okrutnym okresem była II wojna światowa oraz jak trudne było życie Polaków/Żydów w obozach. Przepłakany, zwłaszcza końcówka, polecam!


(18-04-2016 21:32) #23

RE: Wyciskacze łez

Same klasyki, ale ja chyba jednak wolę płakać ze śmiechu. Jezyk1


(23-04-2016 18:07) #24

RE: Wyciskacze łez

(18-04-2016 21:32)Aisha napisał(a):  Same klasyki, ale ja chyba jednak wolę płakać ze śmiechu. Jezyk1

Są takie filmy, gdzie robisz jedno i drugie na przemian, ja tak miałąm z planetą singli ostatnio Oczko


(25-04-2016 20:22) #25

RE: Wyciskacze łez

Polecam Titanic Wesoly


(27-05-2016 12:07) #26

RE: Wyciskacze łez

Mam kilka filmów, na których płaczę zawsze i są to raczej mocne filmy: Ocalony, Bravehart, Helikopter w ogniu, Byliśmy żołnierzami, Korczak. O ile kiedyś trzeba było dużo, bym się popłakała, o tyle teraz, po ciąży, sporo się zmieniło i ostatnio płakałam nawet na "Żółtym szaliku" i "Moim rowerze". Jakoś niedługo ma wejść do kin nowy film twórców "roweru", wybieram się - zobaczymy czy chusteczki będą potrzebne Oczko


(29-05-2016 13:30) #27

RE: Wyciskacze łez

(27-05-2016 12:07)ancyk napisał(a):  Mam kilka filmów, na których płaczę zawsze i są to raczej mocne filmy: Ocalony, Bravehart, Helikopter w ogniu, Byliśmy żołnierzami, Korczak. O ile kiedyś trzeba było dużo, bym się popłakała, o tyle teraz, po ciąży, sporo się zmieniło i ostatnio płakałam nawet na "Żółtym szaliku" i "Moim rowerze". Jakoś niedługo ma wejść do kin nowy film twórców "roweru", wybieram się - zobaczymy czy chusteczki będą potrzebne Oczko

Mówisz o tym o wieczorze panieńskim?


(15-06-2016 12:54) #28

RE: Wyciskacze łez

(29-05-2016 13:30)MałaMimi napisał(a):  
(27-05-2016 12:07)ancyk napisał(a):  Mam kilka filmów, na których płaczę zawsze i są to raczej mocne filmy: Ocalony, Bravehart, Helikopter w ogniu, Byliśmy żołnierzami, Korczak. O ile kiedyś trzeba było dużo, bym się popłakała, o tyle teraz, po ciąży, sporo się zmieniło i ostatnio płakałam nawet na "Żółtym szaliku" i "Moim rowerze". Jakoś niedługo ma wejść do kin nowy film twórców "roweru", wybieram się - zobaczymy czy chusteczki będą potrzebne Oczko

Mówisz o tym o wieczorze panieńskim?

O tak, Braveheart zawsze łapie mnie za serce, cała opowieść jest niesamowicie emocjonująca. Ja bym jeszcze dodała Foresta Gumpa - końcówka zawsze potrafi mnie zmusić do płaczu.

Co do tego wieczoru panieńskiego - na szczęście nie było aż tak smutno. Widać, że twórcy potrafią tworzyć filmy bardzo różnorodne. Dlatego też można spokojnie obejrzeć Kochaj. Wesoly


(20-06-2016 17:26) #29

RE: Wyciskacze łez

ja się wybrałam na Kochaj w babskim gronie i faktycznie płakałyśmy ze śmiechu, szczególnie po filmie! Zęby Zdecydowanie wprawił nas w dobry nastrój. Tancze


(21-06-2016 15:49) #30

RE: Wyciskacze łez

Sweet November Smutek albo MIasto Aniołów!





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek