Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Wymiana okien
(17-07-2017 11:52) #1

Wymiana okien

W końcu udało mi się mojego namówić n remont, choć początkowo miała być tylko wymiana wykładziny, ale jak młody zepsuł okno balkonowe (tzn mechanizm otwierania) to juz i okna wymienimy, tym bardziej, że stare słabo szczelne są już niestety. No i moja prośba, jakie macie doświadczenia w wymianie okien, czy to samemu się da? I jakie okna byście polecili. Z góry dzięki za pomoc. <3


(24-07-2017 23:47) #2

RE: Wymiana okien

(17-07-2017 11:52)KlaraX napisał(a):  W końcu udało mi się mojego namówić n remont, choć początkowo miała być tylko wymiana wykładziny, ale jak młody zepsuł okno balkonowe (tzn mechanizm otwierania) to juz i okna wymienimy, tym bardziej, że stare słabo szczelne są już niestety. No i moja prośba, jakie macie doświadczenia w wymianie okien, czy to samemu się da? I jakie okna byście polecili. Z góry dzięki za pomoc. <3

Jak to zrobiłaś? Z wymiany wykładziny zrobiL sie prawdziwy remontTancze
Mnie też to czeka, ale co-i-jak muszę ogarnąć sama. Tak więc powoli-powoli zdobywam doświadczenie wsród firm z oknami. Jedno wiem, ze nie warto oszczędzać. Bierzesz najlepsze i najdroższe na jakie Cię stać. Za ceną idzie jakość, choć oczywiscie bez przesady. I lepiej taka firmę, ktora sie stara niż potentata na rynku. Ja skłaniam się do Jezierskiego. Bo stosują na
Radę dobry osprzęt, a to tak samo ważne jak rama. Zreszta wiesz sama jak masz zepsuty mechanizm to nic nie zrobisz jesli w oknie jest "chińczyk". Kilka złotych więcej i masz spokój na lata.


(28-07-2017 08:36) #3

RE: Wymiana okien

Haha, tak to jest, moi rodzice chcieli pomalować pokój, ale jak ściany to i sufit, a w sumie, to i wykładzina byle jaka, a własnie jak wymieniać wykładzine, to przecież myśleliśmy o oknach, po co dwa razy robić syf Oczko Okna mega wybrali - zobaczymy czy ostatecnzie je wstawią, ale takie ze sterowaniem przez aplikację w telefonie Jezyk1


(31-07-2017 17:08) #4

RE: Wymiana okien

wymieniając okna warto jest pomyśleć również o innych remontach, tkaich jak odmalowanie ścian, żeby wszystko zrobić na raz


(03-08-2017 15:34) #5

RE: Wymiana okien

(28-07-2017 08:36)Halinka napisał(a):  Haha, tak to jest, moi rodzice chcieli pomalować pokój, ale jak ściany to i sufit, a w sumie, to i wykładzina byle jaka, a własnie jak wymieniać wykładzine, to przecież myśleliśmy o oknach, po co dwa razy robić syf Oczko Okna mega wybrali - zobaczymy czy ostatecnzie je wstawią, ale takie ze sterowaniem przez aplikację w telefonie Jezyk1

jakie to?? też szukam


(07-08-2017 17:19) #6

RE: Wymiana okien

Zastanawiam się nad wymianą okien i schodów w moim domu, teraz mam schody murowane oraz plastikowe okna, a chciałbym zamontować drewniane okna i schody, tak żeby do siebie pasowały. Widziałem coś takiego na http://treppen-aus-polen.de i mi się okropnie to spodobało. Uważacie, że to dobry pomysł?


(08-08-2017 00:56) #7

RE: Wymiana okien

(07-08-2017 17:19)klasti napisał(a):  Zastanawiam się nad wymianą okien i schodów w moim domu, teraz mam schody murowane oraz plastikowe okna, a chciałbym zamontować drewniane okna i schody, tak żeby do siebie pasowały. Widziałem coś takiego na http://treppen-aus-polen.de i mi się okropnie to spodobało. Uważacie, że to dobry pomysł?

Ja mam do wymiany okna i drzwi + malowanie jak sobie pomyśle, że miałbym jeszcze wymieniać schody chyba bym sprzedała dom i kupiła nowy Zęby Ja bym pomyślała nad czymś żeby pokryć schody tak, żeby wyglądały na drewniane. Okna nie muszą być juz drewniane, żeby fajnie wyglądały ja np będą zakładać w 2 kolorach. W środku będą szare a na zewnątrz będą wyglądały jak dębowe Wesoly


(21-08-2017 14:05) #8

RE: Wymiana okien

(08-08-2017 00:56)Lunnia napisał(a):  
(07-08-2017 17:19)klasti napisał(a):  Zastanawiam się nad wymianą okien i schodów w moim domu, teraz mam schody murowane oraz plastikowe okna, a chciałbym zamontować drewniane okna i schody, tak żeby do siebie pasowały. Widziałem coś takiego na http://treppen-aus-polen.de i mi się okropnie to spodobało. Uważacie, że to dobry pomysł?

Ja mam do wymiany okna i drzwi + malowanie jak sobie pomyśle, że miałbym jeszcze wymieniać schody chyba bym sprzedała dom i kupiła nowy Zęby Ja bym pomyślała nad czymś żeby pokryć schody tak, żeby wyglądały na drewniane. Okna nie muszą być juz drewniane, żeby fajnie wyglądały ja np będą zakładać w 2 kolorach. W środku będą szare a na zewnątrz będą wyglądały jak dębowe Wesoly

ja bym potrzebowala w srodku biale a na zewnatrz w ciemnym drewnie... gdzie takie kupie?


(05-09-2017 22:17) #9

RE: Wymiana okien

(21-08-2017 14:05)Zonia napisał(a):  
(08-08-2017 00:56)Lunnia napisał(a):  

Ja mam do wymiany okna i drzwi + malowanie jak sobie pomyśle, że miałbym jeszcze wymieniać schody chyba bym sprzedała dom i kupiła nowy Zęby Ja bym pomyślała nad czymś żeby pokryć schody tak, żeby wyglądały na drewniane. Okna nie muszą być juz drewniane, żeby fajnie wyglądały ja np będą zakładać w 2 kolorach. W środku będą szare a na zewnątrz będą wyglądały jak dębowe Wesoly

ja bym potrzebowala w srodku biale a na zewnatrz w ciemnym drewnie... gdzie takie kupie?
[/quote]
Markowe okna jezierski: http://www.jezierski.com.pl/artykuly/akt...duokolor-/ - tego producenta wybrali wlasnie moi, okna i drzwi.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2017 22:18 przez Halinka.)

(06-09-2017 22:36) #10

RE: Wymiana okien

(05-09-2017 22:17)Halinka napisał(a):  
(21-08-2017 14:05)Zonia napisał(a):  
(08-08-2017 00:56)Lunnia napisał(a):  

Ja mam do wymiany okna i drzwi + malowanie jak sobie pomyśle, że miałbym jeszcze wymieniać schody chyba bym sprzedała dom i kupiła nowy Zęby Ja bym pomyślała nad czymś żeby pokryć schody tak, żeby wyglądały na drewniane. Okna nie muszą być juz drewniane, żeby fajnie wyglądały ja np będą zakładać w 2 kolorach. W środku będą szare a na zewnątrz będą wyglądały jak dębowe Wesoly

ja bym potrzebowala w srodku biale a na zewnatrz w ciemnym drewnie... gdzie takie kupie?
Markowe okna jezierski: http://www.jezierski.com.pl/artykuly/akt...duokolor-/ - tego producenta wybrali wlasnie moi, okna i drzwi.
[/quote]

Dziękuję Lunnia! właśnie czegoś takiego szukałam.. znam te firme, ma dobra renome.. nie widzialam ze mja w ofercie dwukolorowe. dziekuje!!





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek