Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościWymiana okien
(17-07-2017 11:52) #1

Wymiana okien

W końcu udało mi się mojego namówić n remont, choć początkowo miała być tylko wymiana wykładziny, ale jak młody zepsuł okno balkonowe (tzn mechanizm otwierania) to juz i okna wymienimy, tym bardziej, że stare słabo szczelne są już niestety. No i moja prośba, jakie macie doświadczenia w wymianie okien, czy to samemu się da? I jakie okna byście polecili. Z góry dzięki za pomoc. <3


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)

(11-01-2018 14:08) #12

RE: Wymiana okien

Jeśli potrzebujesz towarzystwa atrakcyjnej kobiety w Londynie, sprawdź ofertę http://www.cheapest-escorts-london.com . To miejsce, które gromadzi najbardziej atrakcyjne i seksowne dziewczyny, które czekają na telefon właśnie od Ciebie.


(16-02-2018 00:48) #13

RE: Wymiana okien

U nas przy remoncie bardzo często przydawały się pustaki. Zamówiliśmy ostatnio sporą ilość w fajnej i korzystnej cenie na stronie internetowej https://www.bricoman.pl/materialy-budowl...ie/pustaki i przyznam, że serio wychodzi taniej niż w sklepach. Poczytajcie troszkę na ten temat i sami posprawdzajcie ceny. Sklepy stacjonarne muszą zapłacić dodatkowo za transport, co przeważnie jest droższe, niż pojedyncze zamówienia z hurtowni.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek