Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościWynajęcie wirtualnego biura we Wrocławiu
(10-11-2016 11:10) #1

Wynajęcie wirtualnego biura we Wrocławiu

Takiego z adresem najlepiej w centrum. Zależałoby nam również na możliwości posiadania sali na spotkania i prezentacje dla klienta. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał ?


(16-11-2016 14:25) #2

RE: Wynajęcie wirtualnego biura we Wrocławiu

(10-11-2016 11:10)JuliaMroczek napisał(a):  Takiego z adresem najlepiej w centrum. Zależałoby nam również na możliwości posiadania sali na spotkania i prezentacje dla klienta. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał ?


Polecam dwie opcje. Pierwsza to wynajęcie wirtualnego biura, a druga to skorzystanie z opcji jaką daje coworking. A więc współdzielenie biura z innymi osobami. Współdzielenie biura, ale również wszystkich opłat towarzyszących. Na http://www.fullserviceoffice.pl/wirtualne-biuro/ masz dobrą lokalizację przy Rynku 7 w samym centrum.


(15-07-2018 15:42) #3

RE: Wynajęcie wirtualnego biura we Wrocławiu

Jeśli o Wrocław chodzi to niestety nie pomogę. Mogę jedynie polecić wirtualne biuro w Warszawie http://www.chmielna2.com. Na ich stronie znajdziesz cennik za poszczególne usługi. W tym warszawskim wirtualnym biurze masz mozliwość wynajęcia sali konferencyjnej -czyli to na czym ci najbardziej zalezy, ale mozesz tez skorzystać z oferty księgowości- mnie osobiście znacznie ułatwiło to pracę!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek