Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Wypadek samochodowy
(20-08-2017 18:45) #1

Wypadek samochodowy

Hej,

kilka miesięcy temu miałam wypadek samochodowy, wjechał we mnie pijany kierowca. Niestety mam problemy z uzyskaniem odszkodowania. Mam wrażenie, że ubezpieczyciel robi sobie ze mnie żarty. Potrzebuję kogoś kto pomoże mi dostać odszkodowanie, gdzie najlepiej się zwrócić ?

Okazało się, że znajomy miał podobny problem i pomogli mu oni https://codex.org.pl/ mam nadzieję, że pomogą też mi Wesoly

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2017 07:20 przez zankacef.)

(28-06-2018 13:18) #2

RE: Wypadek samochodowy

Nie jest to za bardzo mój temat. Nie będę mógł w tym obszarze pomóc..


Marchewki są jak środkowe dziecko: nikt na ich punkcie nie szaleje, ale wszyscy je lubią.

(28-08-2018 14:19) #3

RE: Wypadek samochodowy

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć w tej materii...


Śniło mi się tej nocy, że znowu byłam w Manderley.

(10-09-2018 13:54) #4

RE: Wypadek samochodowy

Znajomi również będą w stanie coś sprawdzonego doradzić. Na sto procent Wesoly


- Niekoniecznie to miałem na myśli.
-A mnie koniecznie obchodzi, co miałeś.

(12-09-2018 12:31) #5

RE: Wypadek samochodowy

Trzeba się udać do dobrego specjalisty w tej sytuacji.


(24-10-2018 16:42) #6

RE: Wypadek samochodowy

A może warto doradzić się znajomych w tej materii? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.


Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz – Dwight Eisenhower

(16-11-2018 14:10) #7

RE: Wypadek samochodowy

A może warto zostawić ten temat specjaliście? To jest najlepsze możliwe rozwiązanie.


Ważne, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i przed niczym nie uciekasz. Kiedy jesteś świadomie sobą i kochasz ten stan – jesteś szczęśliwy – Beata Pawlikowska

(15-01-2019 19:29) #8

RE: Wypadek samochodowy

Nie mam zdania w tym temacie. Nie znam się na tym.


Węże też wyglądają całkiem milusiom dopóki nie wgryzą ci się w szyję.

(30-01-2019 16:49) #9

RE: Wypadek samochodowy

Dzięki wielkie za interesujące porady. Myślę, że przyda mi się to.


Nie będzie miał nigdy prawdziwych przyjaciół ten, kto nie lęka się robić sobie wrogów.

(02-11-2019 15:05) #10

RE: Wypadek samochodowGey

Generalnie warto wiedziec, że takie powypadkowe auto można oddac do skupu jeżeli nie chce nam się go robic. Warto zerknac np. na skup http://autoskup.krakow.pl/ . Oni szybko załatwiają formalności związane ze sprzedażą auta. Kupują auta uszkodzone, sprawne i powypadkowe.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek