Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Wypalenie zawodowe
(18-02-2012 23:55) #1

Wypalenie zawodowe

Czy spotkaliście się kiedyś z osobą, która czułaby się wypalona zawodowo? Czy też sami czujecie bądź czuliście, że Wasza praca już Was nie cieszy, że to co robicie nie ma sensu, że powtarzacie w kółko te same czynności i się nie rozwijacie? Jak sobie z tym poradziliście?


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(15-05-2018 20:27) #21

RE: Wypalenie zawodowe

Ja niestety nie jestem w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym. Niezbyt się na tym znam...


Kiedyś przekonasz się, że ludzie z reguły nie są ani całkiem dobrzy, ani źli.

(29-06-2018 16:34) #22

RE: Wypalenie zawodowe

Powiem Ci, że to duzo zalezy od atmosfery w pracy, a atmosfera w pracy nigdy nie będzie dobra, jeśli sie nie poznacie. A gdzie najlepiej sie mozna poznać? Na szkoleniach, konferencjach etc., oczywiście w czasie wolnym od zajec Oczko Trzeba namówić szefa, by cos dla pracowników zorganizował. Słyszałam że organizacją imprez firmowych w Warszawie zajmuje się firma eventconcept. Podpowiedzcie szefowi, że są dobrzy w tym co robia, a sa naprawdę, do tego ceny maja przystepne. Może da sie skusić, Wy odpoczywając poznacie sie lepiej, a chęc do pracy w dobrej atmosferze wróci szybciej niz przypuszczasz. Eventconcept zajmują sie organizacją imprez firmowych w Warszawie juz naprawdę na tyle długo, że z czystym sumieniem można powiedzieć, że w tworzeniu idealnej atmosfery sa mistrzami.


(29-08-2018 19:08) #23

RE: Wypalenie zawodowe

Jeśli ktoś czuje się wypalony zawodowo to bardzo łatwo temu sprostać udając się na odpowiednie szkolenia. Ja prowadzę już od 10 lat firmę i zaczęłam się tym bardzo nudzić.. przez chwile myślałam, że to już nie dla mnie, czułam się wypalona lecz stwierdziłam, że wezmę udział w różnych szkoleniach np. z APQP https://tqmsoft.com/pl/uslugi/konsultacje-apqp-ppap otworzyło mi to oczy i spojrzałam na to na świeżo.


(20-09-2018 10:51) #24

RE: Wypalenie zawodowe

Wypalenie zawodowe może się pojawic w kazdym zawodzie. Nawet w sytuacji kiedy uwielbiamy swoją pracę. Jeśli zobaczycie u siebie pierwsze efekty polecam
zrobić sobie krótkie wakacje
zmniejszyć wymiar pracy
znaleźć dodatkowe hobby
starać sie ograniczyć stres

Jeśli zatrudniacie pracowników, warto jest raz na jakis czas organizować w firmie imprezy integracyjne
http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-integracyjne

Takie spotkania równiez w znacznym stopniu zmniejszają ryzyko wypaielenia zawodowego jak równiez poprawiaja atmosferę wśród pracowników.


(04-10-2018 18:58) #25

RE: Wypalenie zawodowe

Znam kilka takich osób, sama przez jakiś czas do takich należałam, praca to była męczarnia, ciągle żeby się jakoś trzymać brałam ziołowy nervomix to pomagało na tyle ze byłam w stanie jakoś do tej pracy chodzić.



(30-06-2021 11:50) #27

RE: Wypalenie zawodowe

(18-02-2012 23:55)Niebieska napisał(a):  Czy spotkaliście się kiedyś z osobą, która czułaby się wypalona zawodowo? Czy też sami czujecie bądź czuliście, że Wasza praca już Was nie cieszy, że to co robicie nie ma sensu, że powtarzacie w kółko te same czynności i się nie rozwijacie? Jak sobie z tym poradziliście?

Najlepiej w tym wypadku zmienić całkowicie profil działalności oraz spróbować wejść w nowy krąg znajomych. Ja to zrobiłem 3 lata temu i teraz jestem w http://orif-rejestracja.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2021 11:56 przez romanq100.)

(25-07-2021 18:54) #28

RE: Wypalenie zawodowe

albo zrobić sobie przerwę, wakacje czy urlop to pomaga Oczko


(08-12-2021 09:03) #29

RE: Wypalenie zawodowe

W wielu przypadkach pomaga po prostu zrobienie sobie dłuższej przerwy. Wypalenie zawodowe potrafi dotknąć nas w każdym zawodzie. Szczególnie w zawodach, które wymagają pracy umysłowej.

Jeśli jednak przerwa nie pomoże, pomaga po prostu zmiana pracy.

Można dorabiać sobie dodatkowo, na przykład jako kierowca bolt.

Co pozwoli na niezależność finansową w trakcie szukania innego zatrudnienia, które będzie gwarantowało większa satysfakcję.


(20-07-2022 22:22) #30

RE: Wypalenie zawodowe

Każdy chyba przez to przechodzi od czasu do czasu.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek