Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Wypalenie zawodowe
(18-02-2012 23:55) #1

Wypalenie zawodowe

Czy spotkaliście się kiedyś z osobą, która czułaby się wypalona zawodowo? Czy też sami czujecie bądź czuliście, że Wasza praca już Was nie cieszy, że to co robicie nie ma sensu, że powtarzacie w kółko te same czynności i się nie rozwijacie? Jak sobie z tym poradziliście?


(22-11-2012 19:57) #2

RE: Wypalenie zawodowe

Znam i to sporo wypalonych , w wieku ok 30 lat, Chyba za mocno sie wczuwali w to co robili. Praca to jest dodatek do zycia ale żeby pracą żyć 24/24 to przesada. To co osiągneli to juz ich nie cieszy co nie którzy zmienili profesję inni wyjechali żeby na nowo zacząć. Jedna osoba skończyła na psychiatrii.
Ja do pracy chodzę na tzw. lajcie i lajtowo podchodzę do wszystkiego. Nie mam zamiaru nabawic sie nerwicy chociaz ludzie stają sie okropni i roszczeniowi.
Nie powtarzam tych samych czynności każdy pacjent inny przypadek i nie ma miejsca na monotonię.


(06-02-2013 16:49) #3

RE: Wypalenie zawodowe

myślę,że każdy z nas czuł się kiedyś zmęczony swoją pracą,swoimi obowiązkami,to chyba jest naturalne,jesteśmy tylko ludzmi i należy nam się odpoczynek ,chwilowy oddech od codzienności.


(03-12-2015 19:25) #4

RE: Wypalenie zawodowe

to jeszcze zależy od tego co sie zawodowo robi...ja mam bardzo obciążająco pracę psychicznie przede wszytskim...i jestem wypalona zawodowo zdecydowanie...myśle ze jedynym ratunkiem jest jej zmiana...;/


(16-12-2015 15:43) #5

RE: Wypalenie zawodowe

Wypalenie zawodowe w dzisiejszych czasach zaczyna się po pół roku Wesoly ze względu na brak czasu, notoryczny brak czasu!!!!


(19-01-2016 15:26) #6

RE: Wypalenie zawodowe

Wiele osób jest bardzo znudzona swoją pracą. Wiadomo wstajemy rano i czasami siedzimy po godzinach bo inni tez siedzą i głupio jest wyjść. Ja tak miałam jak zaczęłam pracować w tzw korpo :/ praca od 9 przychodzę i wklepuje 10 godzin dziwne rzeczy w komputer jest 18 chciałabym iść do domu ale nie szefowa siedzi, kolega siedzi masakra :/


(29-03-2016 19:23) #7

RE: Wypalenie zawodowe

Sam, kiedyś czułem się wypalony. Nie zdradzę, jak sobie z tym poradziłem.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2016 19:23 przez heniek10.)

(27-04-2016 20:49) #8

RE: Wypalenie zawodowe

Dlaczego nie chcesz tego zdradzić? Nie ma się czego wstydzić. Wesoly

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2016 20:50 przez fostyk.)

(26-11-2016 00:09) #9

RE: Wypalenie zawodowe

To rzeczywiście spory problem...


(26-11-2016 00:11) #10

RE: Wypalenie zawodowe

Nie co się łamać. Koniec czegoś może stać się początkiem czegoś nowego. Własny sklep internetowy http://pasejo.pl/ to idealne rozwiązanie. Można wykorzystać wiedzę i doświadczenie, które zdobyliśmy.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek