Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



wyposażenie apteczki
(13-04-2019 19:36) #1

wyposażenie apteczki

Co polecacie żeby zawsze mieć w domu?? Pewnie większoć ma jakeś środki przeciwbólowe, wodę utlenioną, co jeszcze macie?


(25-04-2019 10:36) #2

RE: wyposażenie apteczki

Fajny jest ranisilver na rany, możesz kupić w sprayu albo w żelu, ja mam spray. Przydaje się przy skaleczeniach, otarciach, jak rana się słabo goi, przyspiesza gojenie, dużo dla mnie to wygodniejsze niż plaster, który mi się zawsze ekspresowo zaczyna odklejać.


(29-05-2019 14:06) #3

RE: wyposażenie apteczki

Staram się poza środkami przeciwgorączkowymi i środkami opatrunkowymi mieć jeszcze jakiś synbiotyk bo on się przydaje podczas kuracji antybiotykowej, tu https://www.multilac.pl/probiotyki-i-syn...ie-roznia/ można sobie na ich temat poczytać


(22-09-2019 23:42) #4

RE: wyposażenie apteczki

do mojej dokupiłam krople lix do uszu, bardzo szybko działają, pomagają na ból, pieczenie i też przy uczuciu zatkania, więc od czasu do czassu zakraplam żeby uszy odetkac z nadmiaru woskowiny, dzięki glicerynie szybko to sie rozpuszcza.


(21-09-2020 13:24) #5

RE: wyposażenie apteczki

Ja w swojej apteczce zawsze muszę mieć całą masę plastrów i bandaży, bo bardzo często zdarzają mi się małe albo większe wypadki i wolę być przygotowana na takie sytuacje Zęby





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek