Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościZłota śrubka
(20-12-2010 11:34) #1

Złota śrubka

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, za siedmioma morzami było sobie królestwo. Jak to w królestwie bywa, rządzili tam Król z Królową. Jednak para monarsza była zasmucona brakiem męskiego potomka. Po wielu latach prób Królowa stała się wreszcie brzemienna i powiła pięknego synka. Następca tronu - Książę był malutki, piękniutki i... miał jedną wadę - zamiast przyrodzenia miał małą, złotą śrubkę.
Dorastał nasz Księciunio w komnatach królewskich, nie zbywało mu mleka ni miodu ni ptasiego mleczka, lecz zmartwienie Króla i Królowej - złota śrubka - jak była, tak była. Pytano o rady czarowników i golibrodów, kowali i innych "fachowców", lecz na próżno.
Gdy Książę podrósł i zaczął się interesować płcią odmienną, zainteresował się również swym defektem i trafił, za radą pewnego wędrownego magika, do Wyroczni co mieściła się w lasach niedaleko zamku. Wyrocznia, jak to wyrocznia, powiedziała tak:
"Książę! Musisz iść za siódmą górę, za siódmą rzekę, za siódme morze. Znajdziesz tam starodawną świątynię. W tej świątyni znajdziesz rozwiązanie swego wstydliwego problemu."
Jak Wyrocznia kazała, tak Książę zrobił. Żegnany łzami Królowej Matki i dobrymi radami Króla wyjechał z rodzinnego zamku. Jechał przez siedem gór, siedem rzek, siedem mórz i w końcu dotarł do pięknej doliny, na dnie której faktycznie znalazł starodawną Świątynię. Zszedł z konia, wszedł do Świątyni i znalazł w niej wielki ołtarz. Przyjrzał się dokładniej i dostrzegł na ołtarzu niewielki sarkofag z czarnego kamienia. Otworzył go z niemałym trudem i znalazł ZŁOTY KLUCZYK!!!
Wziął ten kluczyk, odkręcił swoją śrubkę i... mu... dupa odpadła!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek