Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Złota biżuteria

(06-04-2017 11:42) #2

RE: Złota biżuteria

Na allegro czasem albo zobacz na stronie karkosika, ostatnio promocje mieli.


(28-04-2017 21:48) #3

RE: Złota biżuteria

Złoto chyba od zawsze jest modne.Ostatnio przeglądając zegarki damskie bisset na e-watches.pl widziałam taki z różowego złota. No cudo po prostu - jeszcze takiego nie wiedziałam Wesoly


(14-05-2017 17:45) #4

RE: Złota biżuteria

Jednak ja wolę kupować takie rzeczy jak biżuteria w salonach stacjonarnych niż przez internet... jednak na żywo to lepiej.


(15-05-2017 08:35) #5

RE: Złota biżuteria

Macie może pomysł gdzie w najlepszej cenie można sprzedać jakaś starą, uszkodzoną złotą biżuterię, albo taką która jest już niemodna i której się nie nosi? Znalazłam stronę http://skup.zlota.pl/ ale gdybyście mieli jeszcze jakieś inne miejscówki to chętnie sprawdzę jaki tam jest kurs złota.


(08-10-2018 11:22) #6

RE: Złota biżuteria

Jeśli chodzi o złotą biżuterię to nie polecałbym kupowania przez internet. Najlepiej przejść się do sklepu lub jubilera i zobaczyć na żywo jak wygląda. Kupując złoto u jubilera dostaniesz także certyfikat autentyczności i będziesz mieć pewność, ze biżuteria którą kupiłeś jest ze złota.

Wiadomo, że niestety taki prezent jest drogi dlatego osoby, których nie stać mogą skorzystać z oferty lombardu. Co prawda z lombardu nie dostaniecie certyfikatu, ale lombard zawsze przed kupnem biżuterii sprawdza próbę złota więc jest pewność, że złoto jest prawdziwe. Ofertę dobrego i sprawdzonego lombardu możesz sprawdzić tutaj: http://www.plus-lombard.pl/ .


(10-10-2018 01:00) #7

RE: Złota biżuteria

Moja żona nosi tylko złotą biżuterię więc innej nie oglądam





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek