Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościZ życia wzięte
(10-02-2012 22:44) #1

Z życia wzięte

Pewien mało przewidujący złodziej skończył w więzieniu, ponieważ w podaniu o pracę przyznał się, że nie został złapany po kradzieży, jakiej dokonał w Teksasie. Mężczyzna starał się o posadę policjanta w Baltimore.

Chińscy naukowcy twierdzą, że ludzie, którzy późno wstają z łóżek, dłużej żyją.

Mężczyzna ubrany w sukienkę i buty na wysokim obcasie próbował obrabować bank w Forrest City w Arkansas, ale uciekł kiedy pracownik powiedział, że w banku nie ma pieniędzy.

Dlaczego mój pies nigdy nie wygrał żadnego wyścigu, chociaż tak wspaniale biega? - zachodziła w głowę pewna angielska dama. Ze swoim pupilem odwiedzała różne kliniki dla zwierząt, aż wreszcie trafiła do weterynarza specjalizującego się w chorobie oczu. Ten zebrał dokładne informacje o zwierzęciu. Zwrócił uwagę na fakt, że we wszystkich wyścigach pies był drugi. I właśnie to ustalenie stało się kluczem do lekarskiej diagnozy. - Pani ulubieniec ma krótki wzrok - orzekł doktor. - Podąża stale za psem, który jest z przodu, ponieważ boi się, że pobiegnie nie w tę stronę, w którą trzeba. Teraz psi zawodnik został zaopatrzony w szkła kontaktowe i na efekty nie trzeba było długo czekać. Doskonale widzi pluszowego zająca, którego ma gonić i bez trudu wygrywa wszystkie zawody.

Amerykańska policja donosi, że sześciu znudzonych strażaków z Louisiany w poszukiwaniu mocnych wrażeń podpaliło osiem opuszczonych budynków i wywołało dwa pożary lasów.

Miłośnik piłki nożnej Tony Fellows z południowego Londynu spóźnił się 45 minut na własny ślub, ponieważ uparł się, że musi zobaczyć do końca transmitowany w telewizji mecz Arsenalu. Wściekła panna młoda kazała mu spędzić noc poślubną na kanapie.

Przeciwnicy klubów erotycznych z Newcastle w Wielkiej Brytanii robią zdjęcia osób odwiedzających jeden z takich przybytków i zamieszczają je na specjalnej witrynie internetowej.

Policja zatrzymała 16-latka, który zgubił swoją czapkę-bejsbolówkę, kiedy usiłował zgwałcić trzydziestoczteroletnią kobietę. Schwytanie niedoszłego gwałciciela możliwe było dzięki DNA zawartemu w łupieżu, który znaleziono w czapce.

David Roper z hrabstwa Dorset codziennie po pracy odwiedzał pub "Three Horseshoes". Był kierowcą autobusowym i przywykł do punktualności. Do pubu przychodził o godz. 20. i opuszczał o 21:40. Ani minuty wcześniej i ani minuty później. I tak od 17. roku życia. Dzisiaj Roper ma 68 lat. Lokal odwiedził 18.480 razy. W sumie przesiedział tam zatem aż trzy i pół roku!

W jednym z sądów w Tokio sędzia nakazał 33-letniemu Snui Toniki kochać się z własną żoną. Toniki domagał się rozwodu ze względu na brzydotę swej małżonki.

Rozwiedziony Alan Mankin, 45-letni biznesmen z Toronto, tak bardzo nie chciał oddać swojej byłej żonie połowy swojego zbioru biżuterii, że spróbował wysadzić go w powietrze przy pomocy dynamitu. Większość kolekcji przetrwała wybuch.

Studenci z Los Angeles zakopali kapsułę czasu, do której włożyli przedmioty oddające ducha naszych czasów. Znalazły się w niej m.in. telefon komórkowy, laptop, Biblia, płyta DVD z filmem porno i karabin maszynowy.

Przy pomocy nowego urządzenia o nazwie Chackmate każdy będzie mógł teraz sprawdzić, czy jego partner lub partnerka go zdradza. Urządzenie ustala, czy na ubraniu znajduje się nasienie. Jeżeli test wypadnie pozytywnie, urządzenie informuje o tym barwiąc się na fioletowo.

Naukowcy w Niemczech wymyślili klimatyzowaną bieliznę dla panów. Chcieli udowodnić, że mężczyźni z niższą temperaturą krocza są bardziej płodni. Wynalazek badawczy z Giessen polega na przymocowaniu małego napędzanego bateryjką wiatraczka w okolicach gumki, skąd następnie chłodne powietrze jest kierowane do krocza całym systemem małych rurek.

Skazany na śmierć za nieustanne szczekanie 8-letni terier Sam został ułaskawiony przez sąd apelacyjny w Edynburgu w Szkocji. Piesek trafi pod opiekę Szkockiego Towarzystwa Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt, które spróbuje znaleźć mu nowy dom, w bardziej tolerancyjnej okolicy.

Mający 39 lat mieszkaniec Sri Lanki Gamini Wasantha Kumara, pobił rekord świata ciągnąc, za pomocą trzymanej w zębach liny, ważący 40 ton wagon kolejowy na odcinku 22,8 metra.

Jeden z trzech właścicieli psów we Włoszech przyznaje, że kocha swojego zwierzaka bardziej niż partnera.

W paryskiej katedrze świętego Wita na Hradczanach odbywało się właśnie nabożeństwo ekumeniczne. Duchowni reprezentujący różne religie kolejno odbywali modły. Kiedy brytyjski rabin Albert Friedlander wygłaszał kazanie, nagle odezwał się telefon komórkowy. Jego dzwonek rozlegał się po całym kościele. Duchowny początkowo nie reagował. Cytował właśnie słowa ze Starego Testamentu: "Każdy ma swój czas - czas rodzenia się i czas umierania, czas na płacz i czas na śmiech". Kiedy telefon nie przestawał dzwonić, duchowny uzupełnił tekst Starego Testamentu własnymi słowami: "... i czas na odebranie telefonu". Uczestnicy nabożeństwa wybuchnęli gromkim śmiechem i oklaskami przyjęli humor i refleks rabina Friedlandera.

Japoński policjant z drogówki został zwolniony z pracy, ponieważ wyszło na jaw, że przez 15 lat prowadził samochód bez prawa jazdy.

Pewna firma z siedzibą w Szanghaju w Chinach zatrudnia wyłącznie pracowników, którzy mają grupę krwi O lub B, ponieważ twierdzi, że takie osoby są bardziej zrównoważone.

Naukowcy odkryli, że kury składają więcej jajek, jeżeli są hodowane na tym samym polu, co owce.

Pewien rumuński pan młody trafił do szpitala po tym, jak goście weselni podrzucili go do góry i zapomnieli złapać.

Jak wynika z najnowszych statystyk rekordowa liczba Amerykanów jest bita przez swoje żony i dziewczyny. Aż 160 tys. mężczyzn rocznie szuka pomocy w związku ze stosowaną wobec nich fizyczną przemocą.

Włoska policja zatrzymała ciężarówkę i przetrzymywała ją przez 10 godzin z powodu znajdującego się w jej papierach słowa "Laden". Papiery były w porządku, ale policjanci byli zdenerwowani, ponieważ podejrzewali, że może to mieć coś wspólnego z terrorystą Osamą bin Ladenem. Tymczasem okazało się, że kierowca jest Niemcem, a po niemiecku czasownik "laden" znaczy nic więcej jak tylko "załadować".

"Zamożny 4-latek pozna atrakcyjną i dyspozycyjną dziewczynę, ale nie z agencji towarzyskiej" - ogłoszenie takiej treści wydrukowała jedna z gazet. Pewnie zamożny chłopak ma poważne zamiary, a ty jak na złość, wszystkie damy w przedszkolu są już zajęte.

W pociągu linii Warszawa - Nasielsk handlarz sprzedaje "oryginalny wiatr ze stajenki betlejemskiej". Relikwia jest niewidoczna, bowiem wiatr jako taki w ogóle trudno zobaczyć, a ponadto znajduje się w zielonej, zakorkowanej butelce po winie. Wiatr leczy wszystkie choroby. Butelkowany wiatr kosztuje 25 zł. Handlarz sprzedaje worek butelek w czasie jednego przejazdu.

W Brazylii otwarta została pierwsza na świecie restauracja dla psów. Nie jest to zwykły sklep z żywnością dla zwierząt, lecz prawdziwa restauracja z pełnym komfortem. Także dla dwunogów restauracyjna kuchnia przygotowuje smakołyki. Bez opiekunów psy nie mogą, niestety, gościć w lokalu. I nic dziwnego - za luksus trzeba płacić. Samo przyjazne szczekanie nie wystarczy.

Urządzono maraton pocałunkowy. Młoda para z Kolumbii trwała w miłosnym zbliżeniu przez 38 godzin i 52 minuty. Zapewniła tym sobie zwycięstwo w konkursie "Wieczny pocałunek". Nagrodą jest wycieczka na Jamajkę. 24-letnia dziewczyna i jej o rok starszy narzeczony oświadczyli, że zamierzają tam spędzić miodowy miesiąc.

Wyceniona na milion złotych wiolonczela została w Moskwie zniszczona przez wandala. Instrument jest własnością państwa. Pech chciał, że grający na nim muzyk pokłócił się ze swoim pijanym sąsiadem. Ten podeptał ze złości wiolonczelę, a później ją kopał. Posklejana nigdy już nie zabrzmi jak kiedyś.

Pewien kierowca przez kilka miesięcy specjalnie przekraczał dozwoloną prędkość i przejeżdżał na czerwonych światłach, ponieważ w ten sposób chciał dostać się do Księgi Rekordów Guinnessa. Uwe Anklan z Flensberga w północnych Niemczech dostał 41 punktów karnych i zapłacił mnóstwo mandatów, aż w końcu odebrano mu prawo jazdy. Mimo wielkiego poświęcenia redaktorzy Księgi Guinnessa nie zamieścili jego rekordu, gdyż uznali jego zachowanie za zbyt niebezpieczne.

Z przeprowadzonej niedawno ankiety dotyczącej ulubionych zapachów wynika, że jeden na pięciu Brytyjczyków za podniecający uważa zapach... świeżo wypranej pościeli. Ulubionym aromatem okazał się zapach świeżo upieczonego chleba - okazało się, że lubi go 70 procent ankietowanych.

Podkowy końskie i 12 czarnych kotów - maskotek ukrytych pod samochodowym siedzeniem pomogło Claire Mitchell zdać egzamin na prawo jazdy za szóstym razem. Rzecz działa się w angielskiej miejscowości Ashford w hrabstwie Kent.

Włosi są największymi miłośnikami lodów na świecie. W ciągu roku zjadają ponad 330 tysięcy ton tego przysmaku.

Kierowca ciężarówki z Cedar w Nevadzie, który ma aż trzy żony, uniknął skazania za bigamię, ponieważ sędzia miał dziwne poczucie humoru. Podczas rozprawy powiedział do ławy przysięgłych, że Roy Douglas "nie jest kryminalistą, ale na pewno jest szalony. Kto inny chciałby mieć na raz trzy żony, a co gorsza trzy teściowe?"

W Brukseli zrozpaczony miłośnik golfa, któremu skradziono samochód razem ze znajdującymi się w środku kijami do gry, zamieścił w gazecie następujące ogłoszenie: "Zatrzymajcie auto, ale proszę, oddajcie mi kije, bez nich gra zupełnie mi nie idzie".

Mierząca 1,96 metra panna młoda wzięła ślub z mającym 2,13 metra panem młodym. Uważa się, że Keisha Bolton i Wilco van Kleef są najwyższą parą w Wielkiej Brytanii.

Naukowcy z Cleveland w Ohio twierdzą, że aby rozwijać swoje mięśnie nie trzeba ćwiczyć, wystarczy tylko myśleć o ćwiczeniach.

W Louisburgu w Północnej Karolinie w USA duchowna baptystów Emma Solomons otworzyła pierwszy na świecie sklep oferujący chrześcijańską bieliznę damską. 51-letnia duchowna twierdzi, że do otworzenia sklepu natchnął ją sam Bóg.

W restauracjach w Changsha w Chinach kelnerom kazano ogolić głowy, żeby klienci już więcej nie narzekali na włosy w zamawianych potrawach.

Badacze odkryli, że świąteczne przyjęcia organizowane w miejscach pracy mogą mieć bardzo różny wpływ na relacje pomiędzy szefami i pracownikami. Z przeprowadzonej ankiety wynika, że tylko 19% uczestników takich przyjęć chętnie spotyka się ze współpracownikami na gruncie towarzyskim, a 81% wolałoby na nie wcale nie przychodzić, ale robią to ze względu na karierę. W ankiecie wzięło udział tysiąc Brytyjczyków w wieku powyżej 16 lat.

W nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Bournemouth w hrabstwie Dorset w Wielkiej Brytanii ma zostać otwarta kawiarnia, w której będzie można palić marihuanę.

W Hongkongu mężczyzna, który w swoim starym domu zostawił w pudełku 91 845 dolarów został odnaleziony przez policję. Zrobiło to na nim tak ogromne wrażenie, że podarował 18 200 dolarów na Police Children's Education Trust.

Amerykański policjant z Florydy został zawieszony w obowiązkach służbowych, gdyż nazwał swojego przełożonego talibem.

Rada miejska jednego z amerykańskich miast wprowadziła przepisy praktycznie zabraniające palenia papierosów w domu - jeśli przeszkadza to sąsiadom. W hrabstwie Montgomery, niedaleko Waszyngtonu, za wykroczenie tego typu grożą wysokie grzywny.

Pewien emeryt we Włoszech domaga się od swojej rady miejskiej odszkodowania w wysokości 195 tysięcy dolarów, gdyż dowiedział się, że przez trzynaście lat modlił się przy niewłaściwym grobie. Okazało się, że nagrobki na cmentarzu w Cesano Moderno zostały poprzesuwane i ten z fotografią jego żony znalazł się nad grobem człowieka, którego darzył szczególną niechęcią.

Para młodych Niemców wylądował w jeziorze podczas uprawiania seksu w samochodzie. W czasie miłosnych igraszek przez przypadek został zwolniony ręczny hamulec i auto stoczyło się do pobliskiego jeziora Halle.

W Rumunii złodziej, który włamał się do piekarni, został schwytany z powodu łakomstwa. Po opróżnieniu kasy rabuś zjadł 42 ciastka. Pracownicy piekarni, którzy znaleźli go leżącego na ziemi i cierpiącego z powodu ostrej niestrawności, natychmiast wezwali policję.
Politycy z Nowej Zelandii muszę się przygotować na to, że być może już niedługo nie będą mogli lizać lizaków w parlamencie. Tamtejszy członek parlamentu Ross Robertson złożył także wniosek o stworzenie specjalnego kodeksu, który zakazywałby czytania gazet i niepotrzebnego mówienia.

Kiedy Marcio Silvę z Ekwadoru porzuciła dziewczyna przywiązał sobie do kolan kawałki opon i na kolanach przebył 48 kilometrów dzielące go od domu ukochanej. Jednak nie wywarł oczekiwanego wrażenia na Katii Nacii, która na progu swego domu kazała mu iść precz.
Radiostacja w Los Angeles ufundowała nagrodę w wysokości 9 100 dolarów dla osoby o nazwisku Harry Potter. Teraz radiowcy zastanawiają się jak to wszystko odkręcić, gdyż zgłosiło się do nich aż 500 imienników małego czarnoksiężnika...

Do szpitala w Bacolod na Filipinach przywieziono 32-letniego pacjenta z obciętym penisem. Okazało się, że młody rolnik sam się okaleczył. Dlaczego? Bo penis kusił go do grzechu. Biedak serio potraktował słowa zawarte w Biblii: "Jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie!" O penisie wprawdzie nie było tam mowy, ale to właśnie on pchał go do grzechu. Matka mężczyzny opowiadała dziennikarzom, że syn jest bardzo religijny i Biblię zna niemal na pamięć. Swoich kolegów często ostrzegał, by zdjęć nagich kobiet nie wieszali na ścianach, bo ich dzieci będą maniakami seksualnymi. Lekarzom tylko częściowo udało się zrekonstruować uszkodzony organ.

Świąteczne życzenia, które Jenny Keeble wysłała swojej ciotce mieszkającej w odległości 2 mil od jej domu, w końcu dotarły do adresatki. Ale droga, jaką musiały pokonać była o wiele dłuższa niż można się było spodziewać - kartka odwiedziła wcześniej Japonię, Kartka z życzeniami dla Dorothy Sibley z Essex zaplątała się na poczcie i znalazła wśród przesyłek do Tokio.

56-letni patriota Christopher Molyneux został skazany na grzywnę wysokości 150 funtów (194 dolarów), za to, że w spisie ludności w rubryce "narodowość" wpisał Anglik zamiast Brytyjczyk.

Fani piłki nożnej żyją krócej niż ludzie, którzy nie są kibicami. Brazylijscy naukowcy uważają, że dzieje się tak, ponieważ emocje związane z oglądaniem meczów zmuszają serca kibiców do nadmiernego wysiłku.

Brak szacunku dla św. Mikołaja skończył się dla pewnego australijskiego nauczyciela utratą pracy. W szkole podstawowej w Corowa w Nowej Południowej Walii wybuchła histeria wśród dzieci, gdy przez świętami nauczyciel powiedział im na lekcji, że św. Mikołaja wcale nie ma, a podarunki pod choinką to faktycznie sprawka ich rodziców. Matka dwóch chłopców, uczęszczających do tej szkoły, powiedziała, że jej dzieci wróciły do domu roztrzęsione i przerażone. Rodziców uznały za "podłych kłamców". - Prawda boli. To było niewłaściwe posunięcie - stwierdził kierownik szkoły i zwolnił prawdomównego nauczyciela. Władze zaleciły zaś szkole, żeby rozmowy z dziećmi na temat św. Mikołaja pozostawić rodzicom.

Kobieta, która zamknęła w swoim domu mechanika, po tym jak 15 miesięcy czekała, aż naprawi jej zepsutą zmywarkę do naczyń dostała w nagrodę... nową zmywarkę. Diane Plant z Stalybidge w Greater Manchester odmówiła wypuszczenia z domu mechanika z firmy Comet, kiedy oświadczył, że nie potrafi naprawić zepsutego urządzenia.

Na drodze niedaleko Birmingham w Anglii powstał ponad 24-kilometrowy korek, kiedy z ciężarówki wysypały się na jezdnię... 2 tony martwych kurczaków.

W ramach redukcji kosztów londyńskim policjantom zabroniono robienia sobie herbaty podczas służby.
Na lotnisku w Amsterdamie schwytano przemytnika pieniędzy. Zwrócił na siebie uwagę utykaniem. Jak się okazało w butach miał upchnięte banknoty wartości 126 tysięcy dolarów.

Tego jeszcze nie było! W jednym z łódzkich gimnazjów dyrekcja nakazała legitymowanie uczniów chcących skorzystać z... toalety. Jeśli ktoś zapomniał legitymacji, musiał potrzeby fizjologiczne załatwiać poza budynkiem szkolnym. Skąd taki pomysł? Podobno uczniowie demolowali toalety. pomysł wywołał wielką wrzawę. Do szkoły przybyli kontrolerzy z kuratorium. Na razie zarządzenie wycofano. Ciekawe, co teraz wymyślą.

Kiedy były chłopak 25-letniej Janet Mason pojechał na wakacje porzucona dziewczyna weszła do jego mieszkania i zasiała rzeżuchę i gorczycę na dywanach, tapicerkach i łóżkach. Potem podlała wszystko wodą, a kiedy właściciel wrócił do mieszkania wyglądało ono jak łąka na wiosnę.
Australijski makler Lester Winterton ma w swoim domu z Sydney aż 41 aparatów telefonicznych. Oprócz niego korzystają z nich jego żona i dwójka dzieci.

Angielska firma budowlana zamierza zbudować najwyższy blok mieszkalny w Londynie. W 49-piętrowym, 180-metrowym drapaczu chmur znajdą się mieszkania, biura, sklepy, bary i restauracje. Na szczycie 33-metrowa, napędzana przez wiatr turbina będzie generować wystarczającą ilość energii, aby zasilić cały publiczny system oświetlenia. System pomp u podstawy budynku zapewni ogrzewanie wszystkich pomieszczeń. Wieżowiec stanie na południowym brzegu Tamizy, przy Vauxhall Cross.

W Kalifornii ojciec ucznia pozwał do sądu dyrekcję szkoły za to, że jego syn został wyrzucony z drużyny koszykówki. Lynn Rubin postanowił zaskarżyć szkołę, ponieważ uważa, że naraziła na szwank przyszłe zarobki jego syna Jawaana. Uważa, że jego syn mógłby zostać zawodowcem. Oprócz odszkodowania Rubin chce, żeby trener koszykówki z Logan High School, Blake Chong, został zwolniony. Tymczasem dyrekcja szkoły nie ma wątpliwości co do tego, że proces wygra.

Brian Behan, dwukrotnie żonaty 75-latek z Brighton w Wielkiej Brytanii, uważa małżeństwo za tak szkodliwą instytucję, że założył w swoim mieście Towarzystwo Antymatrymonialne.

Niemiecki rząd wprowadził kilka dziwnych przepisów, z których jeden głosi: "Osoby, które chcą otrzymać formularz podania muszą najpierw wypełnić podanie".

38-letni Niemiec, Roland Maier, został nowym mistrzem świata w siedzeniu na palu. Po 184 dniach spędzonych na dwu i półmetrowym drewnianym słupie zszedł wreszcie na ziemię. Siedziałby tam pewnie dłużej, ale zaczęło mu już doskwierać zimno. W nocy temperatura spadał do 10 stopni C. Maier pobił dotychczasowy rekord aż o 17 dni. Za swój wyczyn otrzymał nagrodę - 35000 marek. Drugie miejsce zajęła 29-letnia Cordula Straub.

Syberyjska policja donosi, że pewien biznesmen zrobił w swoim biurze prywatne więzienie i przetrzymuje w nim, jako zakładników, pracowników budowlanych, którzy marnie wykonali swoją pracę. Funkcjonariusze mówią, że nie byli zaskoczeni, kiedy po wkroczeniu do biura znaleźli w nim granaty, pistolety i amunicję.

W Torrington, Connecticut w Stanach Zjednoczonych jeden z klientów barów, po tym jak mu odmówiono podania drinka, poszedł do domu, wziął piłę łańcuchową, wrócił z powrotem i przeciął bar na pół.

We Włoszech pewien 15-latek pozwał do sądu swojego ojca, zarzucając mu, że paląc papierosy spowodował u niego astmę. Nieszczęsnego tatusia pozwała również matka chłopca, która domaga się separacji i 390 tysięcy dolarów odszkodowania.

"Mel Peppin, tak Cię kocham! Życie bez Ciebie nie ma sensu. Proszę, wyjdź za mnie. Daniel." Takie ogłoszenie zamieścił Daniel Cheng w australijskiej gazecie "Adelmaide Adviser". Tekst ozdobiony był wielkim sercem i różowymi chmurkami. Za te oryginalne oświadczyny Chińczyk zapłacił kilka tysięcy dolarów. Obok ogłoszenia znalazła się opowieść Chenga o jego wielkiej miłości do Mel. Napisał on, że poznał dziewczynę czternaście lat temu. Niestety, od roku się nie widzieli. - Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że bardzo się kochamy i chcę tylko, żeby powiedziała wreszcie "tak" - wyjaśnił dziennikarzom. Pod ogłoszeniem był oczywiście jego numer telefonu. Nie wiadomo czy Mel zadzwoniła.

Siedmiu poetów odczyta swoje prace na wybiegu dla pawianów w chilijskim zoo, gdyż uważają, że małpy prędzej niż ich rodacy poznają się na ich poezji. Zostaną opuszczeni na wybieg w specjalnie zaprojektowanej klatce, która ma ochronić ich przez ewentualnymi atakami.

W stolicy Tajlandii Bangkoku pojawiły się zegary, które odliczają czas i informują kierowców, jak długo będą musieli stać na światłach. Ich celem jest uspokojenie kierowców, którzy się denerwują, gdy utkną w korku. Timery zostały zainstalowane na czterech ruchliwych skrzyżowaniach i jeżeli okażą się skuteczne i będą się cieszyły popularnością, pojawią się także w innych częściach miasta. Bangkok jest znany z nowatorskich rozwiązań.

Czterdziestosześcioletni Mike Hurd z Colorado Springs wybiegł do ogrodu, żeby ochronić swojego terierka przez jakimś obcym "psem". Niestety okazało się, że napastnik to puma i obrońca musiał stoczyć z nią walkę. Szczęśliwie skończyło się na zaledwie 25 szwach...

Dennis Parker z Kingswood, Wielka Brytania, został nagrodzony przez swój bank za to, że zgłosił dokonanie omyłkowego przelewu na jego konto w wysokości 5000 dolarów. Bank wypłacił panu Parkerowi 30 funtów nagrody.

Bąbelki w szampanie sprawiają, że ludzie szybciej się upijają. Do takiego wniosku doszli angielscy naukowcy. Badali oni 12. ochotników. Każdy z nich wypił tę samą ilość alkoholu na każdy kilogram swego ciała. Po 5 minutach pijący szampana z bąbelkami mieli średnio 0,54 promila alkoholu we krwi. Ci zaś, którzy pili ten sam trunek odgazowany - tylko 0,39 promila. Badacze nie ustalili, dlaczego bąbelki wzmacniają działanie alkoholu.

W Belgii aresztowano właścicielkę sklepu spożywczego pod zarzutem sprzedawania produktów przeterminowanych o 14 lat.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek