Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Z list dyskusyjnych
(17-01-2012 22:35) #1

Z list dyskusyjnych

Pytanie: Ponieważ niedługo kończy mi się gwarancja, a wypaliłem już trochę płytek, więc powstaje takie małe pytanko: jak skaszanić nagrywarkę, aby w serwisie nie uznali, że padła z winy użytkownika? (...)

Odpowiedź: Ja zwykle biorę nagrywarkę, idę do lasu i wykopuję mały dołek na jakiejś słonecznej polance... Potem kładę sprzęt w ten dołek i posypuję go trochę pieprzem, a tuż obok kładę marchewkę... Zapytasz, co dalej? Otóż w kilka chwil później przykicuje zając i chce wszamać moją marchew. Jednak przy tym zabiegu wącha pieprz i odchyla głowę, aby kichnąć - a kiedy kicha, rozwala sobie głowę o nagrywarkę i nagrywarkę też. W ten sposób mam zająca na obiad i nagrywarkę uszkodzoną skutkiem sił wyższych rządzących przyrodą.

Ale tobie kolego nie wystarczy zając! Ty potrzebujesz JELENIA!



Pytanie: Mam pytanie, w zasadzie to prośbę. Podajcie mi, proszę, numery TPSA - takie, co np. oddzwaniają lub robią różne fajne cuda :-).

Odpowiedź:
999 - przyjeżdzają po dzwoniącego, wycieczka, atrakcje!
998 - zimny prysznic, uwaga na drzwi, mogą zostać uszkodzone!
997 - niespodzianka, naprawdę warto!
913 - absolutne fantastico, podajesz nazwisko, a oni podają numer!


Temat: Polacy a problem telefonów

Podczas wykopalisk na terenie Niemiec, tamtejsi archeolodzy znaleźli na głębokości 50 m kawałki drutu miedzianego. Po wnikliwej analizie ogłosili, że już 2,5 tys. lat temu starożytni Germanie korzystali z łączności telefonicznej po drutach miedzianych.
Na to archeolodzy brytyjscy rozpoczęli wykopaliska u siebie i na głębokości 100 m znaleźli kawałki szkła. Po ich zbadaniu ogłosili, że już 5 tys. lat temu starożytni Brytowie korzystali z łącz światłowodowych.
Uczeni polscy przeprowadzili szeroko zakrojone poszukiwania w Polsce, niestety, ani na głębokości 50, ani 100, ani nawet 200 m nie znaleźli ani kawałka szkła lub drutu miedzianego. Po przeanalizowaniu faktów ogłosili więc, że już 7 tysięcy lat temu starożytni Polanie korzystali z szeroko rozbudowanej sieci telefonii komórkowej...


Temat: Historie o jedzeniu...

"Mam kumpla, który wrócił do domu w nocy na niezłej balandze. Wszedł do kuchni i zobaczył, że żona ugotowała krupnik. Ponieważ był spragniony złapał garnek z krupnikiem i zaczął pić. Przerwał po chwili, gdy jakaś szmata zaczęła włazić mu do ust. Okazało się, że na obiad była kasza, która się lekko przypaliła i żona namoczyła garnek. W środku był zmywak".

"Bardzo dawno temu, moi rodzice gdzieś wyjechali, ja zostałem w domu z dziadkiem. Przed wyjazdem mama ugotowała i zostawiła nam rosół z makaronem. Przyszła pora obiadu, dziadek nalał zupy na talerz, zaczęliśmy jeść... strasznie nam to nie smakowało. Zaczęliśmy doprawiać solą, maggi - niewiele to dało, ale jakoś zmęczyliśmy.
Kiedy mama wróciła, okazało się, że makaron był nieodcedzony, a rosół był w innym garnku".

"Kolega kiedyś wrócił po ostrej balandze do domu i chciał się wykąpać, a że było to przed świętami to wykąpał się razem z karpiem czego on

(tzn. karp) nie przeżył"...





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek