Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Z policyjnych gadek;)
(25-10-2010 13:06) #1

Z policyjnych gadek;)

Niech jakiś wolny radiowóz pojedzie do parku. Lata tam jakaś gola baba. Tylko nie pojedźcie, tak jak ostatnio, wszyscy na raz!

Podjedź ul. Poselską, tam jakieś dzieciaki rzucają petardy. Wytłumacz im, gdzie mają sobie je wsadzić.

51, jak będziesz wolny, to podjedź do parku. Tam w krzakach jest jakaś para. Podejdź dyskretnie i posłuchaj, czy ta pani mówi, że jej dobrze, czy może krzyczy ratunku.

Jakiejś kobiecie wyrwali dziecko z wózka i bawią się w berka.

- Przyślij mi tu grupę, bo na ulicy leży facet i wygląda, że mu coś strzeliło do głowy.
- Co takiego!?
- Nie znam się na tym, ale wygląda mi to na dwie kule kaliber 9 mm.

Podjedź pod domy towarowe, tam czai się nasza obserwacja i biją ich chuligani. Trzeba im pomóc.

Na placu Zgody stoi czerwony zaporożec z niemieckimi znakami bojowymi, zobacz co to jest.

- Chciałbym przypomnieć, że nie wolno używać słów przez radiostację!
- To jak mam mówić?

Przed chwilą sprzed komisariatu skradziono radiowóz, oznakowany. Wygląda tak, jak każdy inny.

Jakiś zachlany łazi, samochodom w jeździe przeszkadza. Nadaj mu kierunek.

Ostrobramska przy PCO, na pasie zieleni leży mężczyzna. Tu trzeba trójek, ("trójki" - 3033 - policyjna nyska do zbierania pijaków; wozi ich do izby wytrzeźwieni.
- Trójki?
- Tak, zgłaszam się.
- Podjedź i zabierz leżaczka do Betlejem. No cóż, taki los taksówki bagażowej...

Jagiellońska 42, mają gwałcić, zdążyła przedzwonić.

Przy mieszkaniu leży i śpiewa. Może artysta? Sprawdź, czy go do izby, czy na festiwal.

Podjedź, tam jest kolizja i winny jest, ale się nie zgadza, chce policji. Przynajmniej za 500. Zobacz tego pana i sprawdź czy ma prawo jazdy.
9 kwietnia, ul. Chałubińskiego, 1,5 promila, zabrane prawo jazdy i zaraz potem, w maju w Wołominie, 1,1 promila, zabrane drugie prawo jazdy. Może ma fabrykę?

- Podaję komunikat za pojazdem: mercedes pięćsetka, czarny, numer rejestracyjny XXXX, tym samochodem porusza mafia z Wołomina.
- No no, nie mów tak, oni maja lepszą łącznośc z nami, niż my ze sobą.

- Kiedy wreszcie dowieziesz zatrzymanego do prokuratury? Tam czekają już trzy godziny!
- Jak tylko pomocnik dowiezie mi benzynę tramwajem.
- Gdzie stoisz?
- Nie wiem, nigdy tu nie byłem.

Przy Belwederskiej jest konkurs na najlepszego policjanta, bodajże z ruchu drogowego, tam są próby kierowania ruchem i korek się robi straszny.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek