Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Zabawki erotyczne - urozmaicenie seksu czy zboczenie?
(19-02-2012 22:19) #1

Zabawki erotyczne - urozmaicenie seksu czy zboczenie?

Co myślicie o zabawkach i gadżetach erotycznych? Czy wykorzystalibyście je w ramach urozmaicenia własnego życia erotycznego? Czy też uważacie, że z tego typu gadżetów korzystają tylko zboczeńcy? Zapraszam do dyskusji.


(04-05-2015 11:13) #2

RE: Zabawki erotyczne - urozmaicenie seksu czy zboczenie?

Zabawki erotyczne to zdecydowanie urozmaicenie. Uwielbiam wspólnie z partnerem używać różnych gadżetów. Ostatnio najczęściej używamy korki analne, doznania, które dzięki nim można osiągnąć są niesamowite. Polecam wszystkim eksperymentowanie, nie ma co się krępować tylko trzeba korzystać z przyjemności Wesoly


(08-04-2016 17:59) #3

RE: Zabawki erotyczne - urozmaicenie seksu czy zboczenie?

Totalne zboczenie.


(06-05-2017 06:19) #4

RE: Zabawki erotyczne - urozmaicenie seksu czy zboczenie?

to jest według mnie chore

_____________________________
Pożyczki online

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2017 06:20 przez tomek556.)

(07-11-2017 11:26) #5

RE: Zabawki erotyczne - urozmaicenie seksu czy zboczenie?

Nie jest to zboczenie jeżeli jest z umiarem Wesoly też mamy parę podstawowych i jest ok Wesoly
chore dla mnie to np akcesoria bdsm, ale każdy ma swoje preferencje


(16-07-2018 15:01) #6

RE: Zabawki erotyczne - urozmaicenie seksu czy zboczenie?

Myślę, że takie rzeczy to bardzo indywidualna sprawa i nie należy niczego ani krytykować ani oceniać. Ja lubię seks pokazy https://vivet.tv/linki i może to być dziwne, ale często urozmaicamy tak nasze wieczory. Strony show up tv są prze mnie często odwiedzane.


(09-10-2018 19:42) #7

RE: Zabawki erotyczne - urozmaicenie seksu czy zboczenie?

Moim zdaniem jest to zarówno urozmaicenie jak i zboczenie, z tym że ja nie rozpatruje tego słowa jako coś negatywnego Oczko Zajrzyjcie sobie na przykład na artykuł http://4050plus.pl/co-to-jest-bdsm-znaczenie-skrotu/ . Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak wiele ludzi urozmaica sobie życie seksualne. Jak dla mnie jest to bardzo fajna kwestia jeśli chcą tego dwie osoby. Ogólnie polecam Wam cały blog erotyczny, bo sama śledzę go regularnie i jestem z ich porad naprawdę bardzo zadowolona


(09-01-2020 22:30) #8

RE: Zabawki erotyczne - urozmaicenie seksu czy zboczenie?

To zależy, czy druga osoba akceptuje.


(06-06-2022 08:24) #9

RE: Zabawki erotyczne - urozmaicenie seksu czy zboczenie?

Na pewnym etapie to zdecydowanie urozmaicenie, zerknijcie - https://www.erotino.pl/1238-daro-wibrato...ktu-g.html U nas pod tym względem zaszły diametralne zmiany, wszystko wygląda inaczej, więc nie ma się czego wstydzić, tylko trzeba próbować.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek