Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Zakładanie sklepu internetowego
(13-09-2016 21:47) #1

Zakładanie sklepu internetowego

Cześć wszystkim czy ktoś z Was zakładał kiedyś sklep internetowy na allegro? Zastanawiam się jakie są restrykcje co do posiadania kasy fiskalnej i własnej firmy, czy to jest konieczne? Szukałam już wstępnie sprzętów na Ramitom ale strasznie drogie są takie rzeczy Smutek i zastanawiam się czy to konieczne w ogóle by zakładać firmę do tego.


(16-09-2016 19:01) #2

RE: Zakładanie sklepu internetowego

Ja zakładałem, musisz mieć kase.


(02-06-2017 14:21) #3

RE: Zakładanie sklepu internetowego

Musisz pamiętać, że samo założenie sklepu to nie koniec sukcesu! Musisz zadbać o jego widoczność w google! Zainteresuj się takimi usługami jak pozycjonowanie stron www. Najlepiej zwróć się do agencji zajmującej się tym tematem.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2017 08:33 przez smoczysko.)

(15-03-2018 19:57) #4

RE: Zakładanie sklepu internetowego

Masz jakiś magazyn? Zamierzasz otworzyć duży sklep czy malutki?


(26-04-2018 17:56) #5

RE: Zakładanie sklepu internetowego

Skoro planujesz założyć swój sklep internetowym zachęcałabym cię do zapoznania się z świetnymi systemami płatności https://www.cashbill.pl/platnosci . Dzięki nim, będziesz szybko odbywał wypływ od klientów, a tym samym będzie mógł od razu realizował ich zamówienia. Będzie to wygodna opcja dla Ciebie i twoich klientów.


(09-05-2018 11:24) #6

RE: Zakładanie sklepu internetowego

(13-09-2016 21:47)Kamila67 napisał(a):  Cześć wszystkim czy ktoś z Was zakładał kiedyś sklep internetowy na allegro? Zastanawiam się jakie są restrykcje co do posiadania kasy fiskalnej i własnej firmy, czy to jest konieczne? Szukałam już wstępnie sprzętów na Ramitom ale strasznie drogie są takie rzeczy Smutek i zastanawiam się czy to konieczne w ogóle by zakładać firmę do tego.

Najlepiej będzie kiedy zapytasz jakiejś księgowej. Taka porada zamknie się w 50 złotych. Ja natomiast chciałbym CI polecić, bo jak już sklep internetowy to przydały by się szybkie płatności online oraz może płatności paysafecard? (wiele młodych osób z nich korzysta) sprawdź na https://hotpay.pl/ ich rozwiązania są chyba najlepsze na rynku teraz.


(11-10-2018 09:23) #7

RE: Zakładanie sklepu internetowego

Na pewno, jeśli chcecie zdecydować się na sklep internetowy to trzeba pomyśleć o magazynie, gdzie będzie można było przechowywać towar. Im więcej będziecie mieć klientów, tym większe będziecie robić dostawy. Warto już na początku zainteresować się zakupem
terminal Zebra MC67 cena . Z tego co mi wiadomo, to najwięcej firm korzysta właśnie z tego urządzenia.


(14-10-2019 14:18) #8

RE: Zakładanie sklepu internetowego

Zakładając sklep internetowy warto zerknac na oprogramowanie https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza . Jest to taki program do zarządzania sprzedażą. Jest bardzo rozbudowany. Ma fajne opcje integracji z magazynem i kasą fiskalną. Opcje fakturowania również zasługują na uwagę. Można tam wystawiac faktury cykliczne, w różnych językach i walutach. Super opcja przy prowadzeniu sklepu internetowego.






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek