Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



zamienniki do drukarki
(24-08-2018 15:23) #1

zamienniki do drukarki

Używacie zamienników tuszy do drukarki? Jakie najlepsze wg Was? Nie chcę kupować czegoś co potem będzie słaby wydruk dawąło


(20-11-2018 15:21) #2

RE: zamienniki do drukarki

Nie korzystam. Kupiłam jakiś czas temu Epsona L3110 i dostałam zapas tuszu na 3 lata Wesoly Nie mam problemów z wydrukiem. Na Epsony jest teraz dodatkowo niezła promocja. Firma zwraca pieniądze (nawet do 500 złotych). Jak dla mnie po prostu rewelacja. Nie dość, że tanie drukowanie to jeszcze pieniążki w kieszeni. Sprawdź.


(29-11-2018 15:25) #3

RE: zamienniki do drukarki

Ja niestety nie bardzo się na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.


(01-03-2019 21:55) #4

RE: zamienniki do drukarki

Niestety i ja się nie znam, a też liczę na waszą pomoc. Od niedawna mam drukarkę Ecosys, ale widzę że już toner jest na wykończeniu. Zastanawiam się czy lepiej kupić oryginalny, czy może zamienniki kyocera ? Sama nie wiem, ale jak tak czytam różne opinie to wydaje się, że zamienniki też są całkiem dobre. Wszystko zależy od ich ceny, ale niektóre z nich potrafią być niezwykle wydajne. Można nimi wydrukować nawet kilku tysięcy stron.


(24-05-2019 09:36) #5

RE: zamienniki do drukarki

Ja używam activejetów, jestem z nich zadowolona. Wydajne, nie rozmazują się, bardzo dobrze drukują.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek