Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Zanizona wycena
(07-02-2017 11:09) #1

Zanizona wycena

Witam, po wypadku samochodowym dostałam zaniżona wycenę szkody. W związku z tym mam pytanie! Czy muszę się z tym zgadzać, czy może jest jakaś inna opcja? myślałam żeby zgłosić się do tej firmy http://automobilis.pl/rzeczoznawca-samochodowy/ która odkupi ode mnie moją szkodę. Dobry pomysł? [/u]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2017 13:22 przez polaUnion.)


(06-06-2017 10:55) #3

RE: Zanizona wycena

nie musisz się zgadzać, możesz się spokojnie odwołać zawsze pierwszą wycenę zaniżają




(25-09-2018 13:05) #6

RE: Zanizona wycena

A witam serdecznie!

Przedstawię w skrócie naszą historię, a w sumie to mojej siostry, której później pomagałem w otrzymaniu wyższego odszkodowania. W sumie to moja siostra dostała pieniądze od ubezpieczyciela sprawcy, ale jak się później okazało to dostała zbyt mało. Gdyby nie pomoc prawna to musiałaby dokładać do naprawy z własnej kieszeni.

Znalazłem w sieci stronę https://www.helpfind.pl/blog/zanizone-od...ie-z-oc,22 i właśnie tam pomogłem jej wysłać dokumenty ze szkody. Odpowiedzieli jeszcze w ten sam dzień i zaproponowali konkretną kwotę dopłaty do odszkodowania. To było miłe zaskoczenie otrzymać dodatkową gotówkę i siostra mogła w końcu ze spokojem opłacić lakiernika i blacharza, w bo sumie to zabrakło pieniędzy właśnie na te usługi naprawcze. Tak więc mogę polecić firmę Helpfind bo sprawnie zajęła się sprawą siostry. Z pewnością na rynku można znaleźć wiele innych firm odszkodowawczych, ale my już mamy sprawdzoną na szczęście i na pewno skorzystamy ponownie jeśli zajdzie taka potrzeba.

Pozdrawiam wszystkich!!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2018 13:05 przez Leopord.)

(08-10-2018 21:49) #7

RE: Zanizona wycena

Można się odwołać, ale to potrafi trwać.


(13-11-2018 16:04) #8

RE: Zanizona wycena

Z takimi rzeczami tylko i wyłącznie do prawników !


(24-05-2019 15:12) #9

RE: Zanizona wycena

Prawnik Ci będzie potrzebny jeżeli chcesz złożyć sprawę w sądzie. Przed rozprawą bardziej przyda Ci się kosztorys szkód wykonany przez niezależnego rzeczoznawcę samochodowego - tbekspert.pl . Taka dokładna wycena pokaże ile na prawdę należy Ci się odszkodowania i wtedy możesz przystąpić do rozmów z ubezpieczycielem. Jeżeli pokojowe rozmowy nic nie dadzą wtedy możesz zwrócić się do sądu i prawnika. Kosztorys i tak Ci się przyda w sądzie!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2023 14:46 przez D0r0ta.)

(15-06-2023 14:45) #10

RE: Zanizona wycena

(24-05-2019 15:12)D0r0ta napisał(a):  Prawnik Ci będzie potrzebny jeżeli chcesz złożyć sprawę w sądzie. Przed rozprawą bardziej przyda Ci się kosztorys szkód wykonany przez niezależnego rzeczoznawcę samochodowego - tbekspert.pl. Taka dokładna wycena pokaże ile na prawdę należy Ci się odszkodowania i wtedy możesz przystąpić do rozmów z ubezpieczycielem. Jeżeli pokojowe rozmowy nic nie dadzą wtedy możesz zwrócić się do sądu i prawnika. Kosztorys i tak Ci się przyda w sądzie!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2023 14:46 przez D0r0ta.)




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek