Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Zarobek w sieci...
(17-11-2009 15:44) #1

Zarobek w sieci...

Jakie są sposoby zarabiania w sieci? Chodzi mi o takie, gdzie nie trzeba być pełnoletnim Jezyk1
Może macie jakieś fajne sposoby Zęby

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2009 15:45 przez kamilZet.)

Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(06-01-2010 22:10) #11

RE: Zarobek w sieci...

(06-01-2010 21:55)Rysik napisał(a):  Możliwe, ale ja tego niezbyt rozumiem ;/ Łącze 3 mbZęby

Powiedzmy, że masz jakiś fajny film (albo grę, albo muzykę) na kompie. Wrzucasz go na hotfile (wcześniej musisz założyć tam konto). Potem latasz po forach i dajesz ludzikom linki do tego co wrzuciłeś. Za każde ściągnięcie Twojego pliku dostajesz kasę. Więc im więcej for i ludzi obskoczysz tym dochód będzie większy. Wesoly Nic prostszego wymyślić się nie da. A zyski są, jak widać, duże. Oczko A Twoje łącze jest IDEALNE do takiej roboty. Bo np. ja z 512 gów** bym zrobił. (zwykły RMVB uploaduje się około 3-4 godziny). Smutek No i żeby kasa do Ciebie dotarła musisz mieć konto PayPal. Wesoly


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(07-01-2010 19:28) #12

RE: Zarobek w sieci...

Mam pytanie,
zalogowałem się w serwisie, robie upload plik 55mb i mi co chwilę zatrzymuję się uploadowanie -.-
Dałem zdalne wgrywanie, zrobiłem upload na hotfile i wie może po jakim czasie się robi ten upload?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek