Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Zarządzanie budynkiem
(18-04-2018 13:30) #1

Zarządzanie budynkiem

Poszukuję firmy zarządzającej nieruchomościami z Warszawy lub okolic. Wymagane doświadczenie.


(10-05-2018 13:40) #2

RE: Zarządzanie budynkiem

Sugeruję firmę Lemmonhouse. Nie napisałeś co prawda czy chodzi o nieruchomość mieszkalną czy komercyjną jednak oni poradzą sobie zarówno z jednym jak i drugim. Regularnie z nimi współpracuję i zawsze klienci są zadowoleni. Zapewniają obsługę prawną, techniczną, finansowo-księgową czy utrzymanie czystości i pielęgnację zieleni. Mają sporo nieruchomości pod opieką w Warszawie oraz na terenie województwa gdzie już na pierwszy rzut oka widać dobre zarządzanie obiektem.


(22-12-2018 13:57) #3

RE: Zarządzanie budynkiem

Jeśli chodzi o tematykę nieruchomości - inwestowania oraz zarządzania nimi to polecam Wam wybrać się na konferencję FAIN, która będzie poruszała tematykę apartamentów inwestycyjnych. Myślę, że warto zapoznać się z jej programem na stronie https://www.biznesowi.pl/konferencje/fain/ , bo będzie to dla mnie już druga edycja, a z pierwszej mam same dobre wspomnienia. Mam nadzieję, że zobaczymy się na miejscu, bo jest to spora okazja do zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie nieruchomości inwestycyjnych Oczko

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2018 13:57 przez jesienny_lisc.)




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek