Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(06-08-2009 21:23) #1

Zaufanie

Czy Macie zaufanie do swoich przyjaciół, chłopaków, dziewczyn? Czy zawiedli was już kiedyś? w jaki sposób?


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(13-07-2010 10:17) #11

RE: Zaufanie

Nie łatwo u mnie o zdobycie zaufania, za dużo razy się nacięłam. Znajomym ufam tylko w pewnym, nie 100% stopniu.


(05-06-2011 15:43) #12

RE: Zaufanie

Nie ufam nikomu,za wiele razy zostałem zraniony i skrzywdzony,sporo czasu potrzeba zeby zdobyć moje zaufanie.Nie chcę żeby powtórzyło sie wszystko.Ufam tylko 3 osobą.


(07-06-2011 21:35) #13

RE: Zaufanie

Na moje zaufanie trzeba zapracować, nie ma lekko.
Jestem nieufna i zdystansowana.
Wszystko dlatego, że wiele razy zostałam oszukana i zraniona...
Boję się otworzyć by znów nie doznać rozczarowania Smutek
Teraz ufam tylko kilku osobom...


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(28-09-2011 20:42) #14

RE: Zaufanie

Mam zaufanie do swoich przyjaciół i oni nie zawiedli mnie. Inna sprawa co do znajomych z przeszłości. Oni na co dzień traktowali mnie jak powietrze. Lecz dopiero gdy ktoś miał ratować sytuacje oni nagle jak grom z jasnego nieba przypominali sobie o mnie. Całe szczęście, że udało mi się ograniczyć z nimi spotkania. Aktualnie poznałam nowych znajomych i jest w porządku. Zobaczymy jak długo oni utrzymają moje zaufanie..





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek