Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(06-08-2009 21:23) #1

Zaufanie

Czy Macie zaufanie do swoich przyjaciół, chłopaków, dziewczyn? Czy zawiedli was już kiedyś? w jaki sposób?


(07-08-2009 15:43) #2

RE: Zaufanie

Ja mam zaufanie do swojej dziewczyny. Wesoly Ona chyba też mi ufa, chociaż nie wiem czy powinna. xDD


(24-08-2009 22:24) #3

RE: Zaufanie

Ja mam zaufanie do kumpli. Ani razu się na nich nie zawiodłem.


(26-08-2009 13:36) #4

RE: Zaufanie

Ja sie zawiodlam na moim facecie. Za kazdym razem kiedy chcialam mu zaufac to mnie oklamywal. Bylo to dosyc dawno, jednak nadal mam problem aby zaufac mu w 99%

Ufam mojemu psu xd


(26-08-2009 14:10) #5

RE: Zaufanie

Ja ufam rodzinie. Ale nigdy w życiu nie potrafiłbym zaufać moim kumplom. Po prostu nie da się tego zrobić. Zawsze są później problemy.


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(26-08-2009 14:58) #6

RE: Zaufanie

A ja mam zaufanie do kumpli (nie wszystkich Z_jezorem), oraz naszych forumowiczówOczko


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(29-09-2009 16:10) #7

RE: Zaufanie

mam pełne zaufanie do kumpli
przynajmniej narazie ;]


(30-09-2009 20:10) #8

RE: Zaufanie

Co do tego jak zawiodła mnie dziewczyna czy może przyjaciel nie będę opowiadał, wolę ominąć stosownie ten moment przechodząc do dalej integracji zdań. Ufam przyjaciołom, a co do kolegów nie jest to zbyt pewne zaufanie. Może osobiście niektórzy są o tyle zrozumiali aby im powierzyć najskrytsze sekrety lecz inni nie. Wydaje mi się, że każdy może zdobyć kogoś szacunek jak i zaufanie poprzez różnego rodzaju gesty.


(17-11-2009 00:24) #9

RE: Zaufanie

Może wydawać się dojść śmieszne, a nawet takie jest mogę zaufać mojemu kotu bo wiem, że jeżeli kiedyś mu coś powiem, to on nigdy tego nie powie nikomu innemu, powodem tego jest to, że dopóty, żyje zwierzęta nie pojęły jeszcze mowy ludzkiej co szybko nie nastąpi. Co do przyjaciół mam zaufanie lecz nie do wszystkich są niektórzy fałszywi, a ponadto tacy kłamią na każdym kroku (..). Rodzinie ufać, ufam lecz nie ze wszystkimi rzeczami ponieważ oni też mają wiele swoich sekretów o których nie wiem i zapewne wówczas się nie dowiem.


(17-11-2009 18:40) #10

RE: Zaufanie

Ja mam 4 osoby którym ufam - siebie, swoją dziewczynę, kumpla z klasy i kuzyna =)





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek