Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Zawodówki - gorsze szkoły?
(05-10-2011 22:22) #1

Zawodówki - gorsze szkoły?

Czy według Was zawodówki są gorszymi szkołami niż licea? Czy osoby kończące zawodówki rzeczywiście nie mają przyszłości na rynku pracy? Czy osoby idące do zawodówki są według Was mnie inteligentne? Zapraszam do dyskusji.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2011 22:22 przez Niebieska.)

(21-11-2012 21:51) #2

RE: Zawodówki - gorsze szkoły?

Nie każdy ma głowę do nauki , chociaż obecne zawodówki to porażka. Jednak jak wszyscy będą magistrami to kto będzie , szył , gotował, spawał , itd ?
Liceum a co po nim ? albo studium albo studia i też nie jest 100% pewne że będzie pracował w swoim wyuczonym zawodzie.
Więc dobre 3 letnie zawodówki z praktykami i wychodząc ze szkoły ma lepszy start na rynek pracy.


(24-11-2012 14:04) #3

RE: Zawodówki - gorsze szkoły?

Ja zaczynałem swoją edukację w zawodówce później technikum i studia na WSM.
Zawodówka dała mi bardzo dużo, dużo praktyki morskiej. W technikum raczej więcej teorii. Studia to już wszystko , ciężko było ale mam pracę która spełnia moje marzenia.


(28-12-2012 17:20) #4

RE: Zawodówki - gorsze szkoły?

Zawodówki wcale nie są gorszymi szkołami. I z tych szkół wychodzą dobrze przygotowani do pracy ludzie.


(31-01-2017 11:30) #5

RE: Zawodówki - gorsze szkoły?

Moim zdaniem warto tutaj powiedzieć, że zawodówki lepiej przygotowują do zawodu.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek