Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Zmniejszenie kosztów ogrzewania
(20-02-2017 14:56) #1

Zmniejszenie kosztów ogrzewania

Jakie macie sposoby na zmniejszenie zbyt wysokich kosztów ogrzewania? Właśnie jestem na etapie dokupywania opału i ten koszt mnie mocno irytuje. Ceny w lokalnych składach są dużo wyższe niż te jakie można zobaczyć w sieci. Analizując ceny przez gielda-paliw.com dochodze do wniosku, że różnice są zbyt duże. Przykładowo ten sam ekogroszek jest tańszy o 130zł. Aajkie macie doświadczenia w kupowaniu w esklepach?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2017 15:08 przez ignaac.)

(09-05-2017 09:40) #2

RE: Zmniejszenie kosztów ogrzewania

W tym roku chyba każdy jest zirytowany kosztami ogrzewania skoro mamy maj a trzeba nadal ogrzewac mieszkania


(24-05-2017 11:21) #3

RE: Zmniejszenie kosztów ogrzewania

Mi się udało trochę zmniejszyć rachunki przez zmianę sprzedawcy gazu ale to oczywiście przy ogrzewaniu gazowym. Przy ogrzewaniu węglem jesteś niestety uzależniony od cen węgla i niewiele z tym zrobisz.


(13-02-2018 11:43) #4

RE: Zmniejszenie kosztów ogrzewania

A co uważacie na temat ogrzewania gazowego? Ja mianowicie uważam, że takie ogrzewanie daje szersze możliwości i jest bezpieczniejsze dla środowisko niż ogrzewanie węglem. Piecyk można zamontować nawet w przedpokoju, a w dodatku nie trzeba wymiatać popiołu. Myśmy z mężem postawili na takie rozwiązanie - http://www.designwnetrz.com.pl/ i jesteśmy dosyć zadowoleni z takiego obrotu sprawy.


(05-04-2018 08:32) #5

RE: Zmniejszenie kosztów ogrzewania

Ja zmniejszyłam koszty ogrzewania podczas przebudowy domu Wesoly Zdecydowaliśmy się na kominek o którym zawsze marzyłam i ogrzewamy nim cały dom Wesoly Zakupiliśmy w Galerii Kominków turbinę wyposażoną w termostat przeznaczoną do wymuszania obiegu gorącego powietrza, która może być wykorzystywana do dostarczenia ciepłego powietrza pochodzącego z kominka albo w układzie klimatyzacyjnym do wyciągania nadmiaru ciepłego powietrza z klimatyzowanego pomieszczenia Wesoly różnica w kosztach jest ogromna Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek