Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Znajomi z Sieci
(07-08-2010 12:12) #1

Znajomi z Sieci

Ostatnio dużo się mówi o znajowościach z czatu.
Jak myślicie:
-czy takie znajomości są bezpieczne?
-jak sprawdzić czy to ta sama osoba z którą sie podaje?
-czy wysyłać nowo poznanej osobie swoje zdjęcie?
-czy/kogo powiadamiać o ewentualmym spotkaniu z nieznajomym?


Wypowiadajcie sie co o tym myślicie


(07-08-2010 14:38) #2

RE: Znajomi z Sieci

Ja sama jestem bardzo ostrożna z takimi znajomościami. Jak przesyłam zdjęcie to po długim już czasie kontaktowania się. Co do spotkania z taką osobą to zależy od tego ile o tej osobie wiem.


(05-11-2010 23:38) #3

RE: Znajomi z Sieci

Ja ufam tylko znajomym z for, ale tylko tym, którzy są moimi znajomymi na nk, czy facebook`u.


(08-11-2010 16:32) #4

RE: Znajomi z Sieci

Uff... Znajomi w "necie" są bardzo fajni. Lecz niektórzy są fajni do czasu Wesoly. Potem zaczyna się wykorzystywanie itp. Jak się przed tym uchronić? Nie zawierać znajomości lub stopniowo i powoli się zaprzyjaźniać Wesoly.


(08-11-2010 21:38) #5

RE: Znajomi z Sieci

Ja często zawieram nowe znajomości przez Internet, jednak przez długi czas podchodzę z rezerwą do znajomych z Internetu.


(28-11-2010 11:21) #6

RE: Znajomi z Sieci

Znajomości online są dobre, np. kiedy można potrenować język z jakimś native speaker'em. Ale też jest jedna ważna zasada, nie wolno dawać danych osobowych ani nie wolno wysyłać żadnych zdjęć. Ja też nie opowiadałbym zbytnio o swoich problemach.


(29-11-2010 01:06) #7

RE: Znajomi z Sieci

Ja nie za dużo się tak kontaktuję. Zdjęć nie wysyłam Jezyk1. Uważam, że jest to bezpieczne, jeśli nie poda się swoich osobistych danych.


(29-05-2011 20:13) #8

RE: Znajomi z Sieci

Przeważnie mam znajomych z for internetowych,zdjęcia jak wstawiam na forum to dopiero po 6 miesiacach pobytu na takim forum.Na tamte osoby które mam mogę liczyć,od kiedy rozmawiamy jeszcze mnie nie zawiodły,zawsze mają czas pogadać


(29-05-2011 21:30) #9

RE: Znajomi z Sieci

Ja uważam , że to jest tak samo nie bezpiecznie jak i bezpieczne czyli gdzieś tam po środku.
W sieci siedzę od 9 lat i jakoś nie narzekam na zawarte w niej znajomości. ( głownie z for internetowych).
Ale odrobina ostrożności niweluje te "niebezpieczeństwo".
Trzeba zawsze zachować rozsądek Wesoly


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek