Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Związek z litości
(21-02-2012 23:17) #1

Związek z litości

Czy kiedykolwiek byliście z kimś "z litości" ? A może nie byliście w stanie być w takim związku? Jak sądzicie czemu część osób godzi się na taki związek? Czy to dlatego, że boją się, że kogoś zranią? Zapraszam do dyskusji.


(21-02-2012 23:31) #2

RE: Związek z litości

Tak, byłem w "związku z litości". Moim zdaniem takie związki nie mają sensu ponieważ są sprzeczne z definicją związku. Może przez pierwsze parę miesięcy będzie dobrze, potem zaczną się komplikacje tak jak w moim przypadku. Według mnie szczerość jest bardzo ważna. Ja sam wolałbym zostać skrzywdzony niż być w związku, w którym druga osoba nic do mnie nie czuje a jedynie jest ze mną z litości. Czy sam zdecydowałbym się na podjęcie związku z litości, aby nie zranić drugiej osoby? Nie wiem. Ale na pewno w takim związku nie czułbym się szczęśliwy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2012 23:51 przez winek.)

(21-02-2012 23:49) #3

RE: Związek z litości

Nie ja nie byłem w takim związku ale te związki nie mają prawa bytu.
Moim zdaniem taki związek jest nieszczęśliwy.
Często osoba która musi być z litości w tym związku boi się, że druga osoba sobie coś zrobi.
Taka jest prawda.


(22-02-2012 12:53) #4

RE: Związek z litości

Ja raz byłam blisko by znaleźć się w takim związku, na szczęście zdążyłam się porę zorientować w jakim kierunku on zmierza. Moim zdaniem takie związki nie mają sensu gdyż nie można nikogo zmusić do miłości, a w takim związku obydwie osoby są nieszczęśliwe.


(22-02-2012 16:41) #5

RE: Związek z litości

Nie byłem w związku z litości i nie mam zamiaru nigdy być. Osobie która jest z Tobą z litośći, lub Tobie jeżeli jesteś z litości będzie bardzo ciężko. Na początku wydaje się: A jakoś to przetrzymam, ale z czasem staje się to niezwykle trudne. Dodatkowo taka osoba nie jest szczęśliwa. Widząc to, druga osoba również jest nieszczęśliwa i taki związek może dać więcej cierpienia niż jego brak. W dodatku, druga osoba coraz bardziej się do Ciebie przywiązuje, a Ty zaczynasz ją za to nienawidzić. To naprawde nie ma najmniejszego sensu.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(29-08-2012 16:10) #6

RE: Związek z litości

Z litości , nie nie byłam. Ale takich związków jest naprawdę dużo , kiedy wchodzi dziecko w grę.
Żyją sobie w swoim rytmie, tylko po to żeby dziecko miało dwoje rodziców. Jednak na tym etapie cierpią wszyscy. Jednak najbardziej cierpi dziecko widząc jak , rodzice oddalają się od siebie. Związki bezdzietne bardzo szybko się rozpadają kiedy dochodzi ( litość ) i brak wspólnych tematów czy też zainteresowań.


(28-12-2012 15:25) #7

RE: Związek z litości

Taki związek nie ma najmniejszego sensu. I gdzie tu jest mądrość człowieka..


(06-02-2013 17:17) #8

RE: Związek z litości

(28-12-2012 15:25)niechceciebie19 napisał(a):  Taki związek nie ma najmniejszego sensu. I gdzie tu jest mądrość człowieka..


Mądrość prawdopodobnie gubi się w emocjach.
Dopiero po opadnięciu emocji człowiek zaczyna sensownie myśleć.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(06-02-2013 17:19) #9

RE: Związek z litości

nie wyobrażam sobie bycia z kimś z litości,to chyba straszna męczarnia dla dwóch stron.


(01-04-2015 13:03) #10

RE: Związek z litości

najgorsze co się może przytrafić zakochanemu człowiekowi. Lepiej być samemu...





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek