Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Tanoreksja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tanoreksja jest uzależnienie od opalania. Osoba dotknięta tą przypadłością ma obsesję na punkcie tego by jej ciało było zawsze opalone, chodzi nawet kilka razy dziennie [!] do solarium bo myśli, że już jej ciało zrobiło się blade. Macie podobne problemy, czujecie, że bez opalenizny jesteście mniej atrakcyjni? Zapraszam do dyskusji.
Oj nie. Ja wręcz nie mogę się opalać, ciągle smaruję się antyopalaczami, unikam słońca jak tylko mogę. Moja skróra nie jest przystosowana do opalania.
Szczególnie kark i ramiona bardzo pieką po silnym opaleniu.
Ja mam bardzo dobrą skórę do opalania, gdyż opalam się od razu na brązowo a nie na czerwono tak jak niektórzy i potem im skóra schodzi xD

Jednak nie choruję na tanoreksję Oczko Czasami tylko położę się przed domem na kocyku żeby się trochę opalić Wesoly
Wiesz co innego bycie opalonym od paru chwil na kocyku a co innego ciągłe siedzenie w solarium. Ja sama specjalnie się nie opalam Oczko
Mogę się nie wiem jak długo opalać ale zawsze będę blady. Jeden gość powiedział mi nawet, że wyglądam jak albinos z przefarbowanymi włosami Smutek.
Cóz jedni tak inni inaczej ...ludzie to są porąbani.
Sami szukają sobie problemów, przecież to nienormalneSmutek
No dziwne uzależnienie. Ja się chyba aż tak nie przejmuje wyglądem, a już na pewno nie opalenizną. W ogóle to nie lubię lata bo jest gorąco non stop i czasami w nocy nie da się usiedzieć taka duchota,
Przekierowanie