Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Przesądy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy wierzycie w przesądy? Czy boicie się przejść pod drabiną? Staracie się tak chodzić by czarny kot nie przebiegł Wam drogi? Jak widzicie piątek 13 to oblatuje Was strach? Albo jak wysypiecie sól to bierze jej szczyptę i przerzucacie przez lewe ramię? Zapraszam do dyskusji.
Niee, nigdy w to nie wierzyłem i nie wierzę, to głupota wymyślona przez ludzi Oczko
Ja w sumie też specjalnie nie wierzę. Czarnego kota się nie boję, piątku 13 też. Tylko sól przerzucam przez lewe ramię Oczko
Cytat:Tylko sól przerzucam przez lewe ramię

Niby po co? Jezyk1

Nie wierzę, bo nikt tego nie udokumentował i są to zabobony które ktoś sobie kiedyś wymyślił.
Ja tam tylko w tą 4 listną koniczynę, a co do soli: żeby jej nie wysypywać musiałbym przestać solić cokolwiek i wsypywać sól do solniczki Szczerbol. Czarny kot mi przebiega drogę dosyć często, lubię pisać testy w piątek trzynastego, bo wychodzą najlepiej Oczko.
(01-10-2010 10:16)winrarus napisał(a): [ -> ]
Cytat:Tylko sól przerzucam przez lewe ramię

Niby po co? Jezyk1
Podobno tak się oślepia diabła Jezyk1
(09-11-2010 18:28)Niebieska napisał(a): [ -> ]
(01-10-2010 10:16)winrarus napisał(a): [ -> ]
Cytat:Tylko sól przerzucam przez lewe ramię
Niby po co? Jezyk1
Podobno tak się oślepia diabła Jezyk1

Podobno, słyszałem... Skończcie już z tymi przesądami. Wierzycie, bo ktoś tak powiedział? Pffff
nawet nie wiedziałam że sól trzeba przez ramię przesypać jak mi sie rozsypie to murowana awantura , więc nie używam często soli

Nie stawiam torby na podłodze to mam już we krwi, pod 13 mieszkam więc spoko jak kot mi przejdzie drogę zawsze ginie pod kołami więc dla kota jest niebezpieczne spotkanie ze mną.
Przekierowanie