Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Forumowe Radio
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(15-05-2009 21:49)Problematyczny napisał(a): [ -> ]A co powiecie na forumowe radio ? Wesoly Mogę się zaoferować to pomocy w razie czego Wesoly ( w ramach wolnego czasu )

Forumowe radio funkcjonowało kilka dni. Ale BlackAngel z tego zrezygnował. I ja uważam że to niepotrzebne... Ale jak chcecie...
Nie ma problemu założyć, ale to będzie najwcześniej jak będziemy mieć ponad 300 userów. (Nie będzie komu jego słuchać teraz...)
No ale jaka muza by leciala w tym radiu?
Jezeli bedziecie puszczac w nim electro i troche zmixowanego disco polo to chetnie bede sluchac Wesoly
Co do gatunku to... Myślę, że odbyłoby się to na zasadzie ankiety. Wesoly
Ale trzeba poczekać na więcej użytkowników. Oczko
Albo zrobiłoby się kąciki różnych gatunków... Powiedzmy o godzinie 15.00 usiadłby folkien i puszczał metal, a o godzinie 16.00 usiadłbym ja i puszczał rock alternatywny. Zęby
Hmm kiedyś miałem radyjko oparte na shoutcaście więc jak coś to walić do mnie drzwiami i chu*** Jezyk1 Można by też napisać obsługę wielu kanałów, albo zrobić to inaczej. Nie na zasadzie shoutcasta, tylko napisać skrypt, który będzie pobierał mp3 z wrzuty i buforował w przeglądarce, a następnie też w przeglądarce wypluwał dźwięk userkowi Jezyk1 Można takie coś we Flashu ciachnąć. Po prostu byłaby tablica z linkami i nazwami utworków i już problem z głowy. Jest tylko jeden problem. Musiałbym mieć programik do AS 2.0, lub 3.0 Jezyk1 Aktualnie jedyny taki to Adobe Flash CS[2,3,4] albo Macromedia Flash 8 (całkiem niezła nadal). Więc jak coś to mogę pomóc Oczko
(16-05-2009 08:55)BlackAngel napisał(a): [ -> ]Nie ma problemu założyć, ale to będzie najwcześniej jak będziemy mieć ponad 300 userów. (Nie będzie komu jego słuchać teraz...)

Mam już ponad 640 userów. Można coś tam założyć... (Nie patrzcie się na moją wypowiedź w pierwszym poście. Jezyk1)
No ja popieram to radio, lecz ja i tak go jak narazie nie bede sluchal gdyz mam za slabego neta na takie sluchanie Smutek

borysek01

Mogę zostać Dj-em ?Zęby
Jeżeli się na tym znasz to bez problemu. Wesoly
Stron: 1 2 3
Przekierowanie