Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Fobie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy macie jakąś fobię? Czy jest coś co powoduje w Was strach? A może myślicie, że wasz strach przed czymś to tylko Wasze urojenie? Wejdźcie na stronę http://phobialist.com/ i sprawdźcie czy Wasza fobie nie ma nazwy.
Nie mam żadnej fobii, lecz moja koleżanka ma hemofobię i kilka razy zemdlała na widok jak ktoś sie skaleczył lub jak mówiono przy niej o krwi... :/
Nie wiem, czy to można nazwać fobią, ale: panicznie boję się godziny 00:00. Strach jest najsilniejszy kiedy jest pełnia. Kiedy nie śpię co jakiś czas zerkam na zegarek. Kiedy ta godzina wybije, łzy zaczynają mimowolnie płynąć z oczu i pojawia się bardzo mocna chęć na wycie ze strachu. Nie wiem dlaczego tak się dziejeYsz
Ja nie mam żadnej fobii i nikt z mojego otoczenia.
Ja jestem jedna wielką fobią,powoduję strach u innych.
A tak poważnie to boję się ludzi bardziej niż pająków,śmierci.Mam jescze ich wiele ale zanudzę was Smutek
Ja nie mam żadnej fobii Zęby
Ja nie przepadam za pająkami, ale nie osiągnęło to jeszcze zasięgu fobii.
Ja raczej nie mam żadnej fobii. Lub też mam, a po prostu jeszcze się nie "ujawniła".
Tak mi się wydaje że nie mam albo jak przedmówca napisał "jeszcze się nie ujawniła"
Nie lubię pająków ale to jeszcze nie jest na szczęście fobia..
Stron: 1 2
Przekierowanie